01.10.2020

"Жовто-зелені" завершують кубкову кампанію поразкою від ФК "Минай"

Номінально граючи вдома, але по суті, в гостях, підопічні Сергія Шищенка не зуміли стати авторами ще однієї сенсації, як тоді, коли у минулому раунді вибили з Кубку куди більш досвідчену "Оболонь".

Уже у дебюті ФК "Минай" відсвяткував гол - простріл з лівого флангу минув всіх, крім новачка житомирян Шевченка, якій зрізав м'яча у власні ворота. Автогол на час збентежив номінальних господарів, але не позбавив їх боєздатності. Перед самою перервою зрівнювати рахунок міг Галенко, якого Шевченко вивів прямо на воротаря, але справа закінчилася кутовим. А після подачі Гавриленка голкіпер гостей випустив м'яча з рук і захисник Прокопчук із задоволенням скористався цим подарунком - 1: 1.

Другий тайм залишав рівні шанси опонентам, але з огляду на те, які імена сиділи на лавці "Миная", у гостей можливостей для маневру було побільше. І ось уже чемпіон Європи 2009 року Карноза перед входом в штрафний майданчик заробив для своєї команди штрафний, а для Гавриленка - жовту картку. Можна було чекати удару від самого потерпілого, але замість нього пробив новачок закарпатців Саків. Ударом з лівої в обвід стінки він, як рукою, поклав м'яч в сітку - 1:2.


Незважаючи на всі спроби житомирян відігратися, навіть в гарячі останні хвилини зробити це не вдалося. "Минай" йде далі, "Полісся" продовжить адаптацію на новому для себе першоліговому рівні. Але хотілося б, щоб старалися не лише тренери і футболісти - але щоб і місцева громада розуміла, як високо піднявся житомирський футбол після багатьох років животіння.

1/16 Кубку України ФК "Полісся" - ФК "Минай" 1:2

Арбітр - Крівушкін Д. (Харків)

Голи: Прокопчук, 45+4 - Шевченко 5; Саків 58;

Полісся (стартовий склад): Яшков, Жук, Швець, Прокопчук, Шевченко, Гавриленко, Савошко, Ковальов, Трояновський, Понєдєльнік, Галенко.

Запасні: Маханьков, Власюк, Тимошенко, Притиковський, Чернецький, Семчук, Повалій, Сильченко, Галенко.

Головний тренер: Сергій Шищенко.

Минай (стартовий склад): Каніболоцький, Маембе, Допілка, Маткобожик, Саків, Голодюк, Глагола, Сніжко, Карноза, Книш, Машталір

Запасні: Попович, Капаррос, Нурієв, Кожанов, Меліченко, Матіч, Пиняшко, Ахмедзаде, Павлиш.

Головний тренер: Василь Кобін.

За матеріалами Sport Arena

Партнери
ГЕНЕРАЛЬНИЙ / ЕКСКЛЮЗИВНИЙ
Медіапартнери