Полісся
24.04.2021
05.04.2021

"Жовто-зелені" вдруге у сезоні розписали безгольову нічию з "Металістом 1925"

Завоювавши шість поспіль перемог і вийшовши на третє місце, "Металіст 1925" приїхав у гості до новачків Першої ліги. "Полісся" у своїй історії не раз зустрічалося з харківським футболом: вже в новітні часи команду очолював колишній наставник гостей Призетко, зараз – земляк-харків’янин Шищенко, в запасі залишився добре знайомий їм захисник Жук, який hаніше грав у "Металісті 1925". А ось Кривенцов не зміг прибути до Житомира через хворобу.

Головною втратою господарів була дискваліфікація досвідченого півзахисника Гавриленка – переможця Першої ліги минулого сезону в складі ФК "Минай". Гості ж, якщо залишити за дужками відсутність Савіна і Дерека, виставили самий бойовий свій склад на даний момент. І ті хлопці, які замінили основних, дуже старалися довести свою боєздатність. Так, Криськів вже на десятій хвилині з правого флангу вискочив на воротаря і сильним ударом добре перевірив Маханькова. Першим на підбиранні був Батюшин, але все ж метрів з 20-ти трохи не влучив по воротах.

Втім, і "Полісся" відповіло дуже гідно. На 17-й хвилині на флангову подачу Тєрєхова відкрився Коваль і при повному потуранні Кольцова зумів пробити – м’яч просвистів над поперечиною. Це був цілком собі гольовий момент. Ось тільки вже незабаром, на 22-й хвилині, житомирянам довелося провести вимушену заміну - Власюк замінив Акубардію на правому фланзі захисту, який отримав пошкодження.

"Металіст 1925" тим часом продовжував тиск. Голодюк пробив над поперечиною в забійній ситуації. Пізніше вже Дмитренко виривався на воротаря, але пробив повз ворота з гоструваті кута. Супер-шанс був у Паламаря, але він теж програв дуель Маханькову, поспішне добивання від Криськіва вийшло неточним. Потім вже Батюшин і Дмитренко ударами головою не потрапляли у ворота. Сила-силенна моментів – і без голів. Якщо для житомирян 0:0 після першого тайму було досягненням, то для харків’ян по такій грі – відвертим недопрацюванням.

Але ж при цьому "Полісся" ще й могло повести в рахунку на 44-й хвилині! Галенко протягнув м’яча через всю половину поля харків’ян і, не зумівши віддати на вільних одноклубників, бив з кута воротарського – Сидоренко виручив "Металіст 1925". Відразу після перерви воротар гостей змушений був справлятися з прямолінійним, але точним ударом Андрущенко, який щойно вийшов на заміну. Було над чим замислитися гостям: не тільки про ці гострі випади господарів, а й про власну реалізацію. З різних позицій пробивали Голодюк, Дмитренко, Криськів. А на 74-й хвилині "Металіст 1925" неймовірним чином не зміг забити – після подачі Голодюка Батюшин на дальній стійці не заніс м’яча в порожні ворота, а влучив у поперечину. По такій грі – найважливіший епізод. Як було б прикро, якби забив Ковальов у відповідь в кінцівці…

Без Дерека і Савіна харків’янам трохи не вистачало швидкості та гостроти, а дальні удари не виходили настільки небезпечними, щоб залишити не при справах Маханькова. Тож "Металіст 1925", який набрав непоганий хід, вдруге в сезоні оступився в протистоянні з "Поліссям": 0:0 і 0:0. А центральний стадіон Житомира залишається "нічийним" - другий матч поспіль "Полісся" тут ділить очки з суперниками (1:1 "Кристал", 0:0 "Металіст 1925").

Man of the Match: Володимир Маханьков ("Полісся")

Вдруге в сезоні вберіг свої ворота від харків’ян – ці дві нічиї багато в чому завдяки надійній, спокійній грі 23-річного воротаря Маханькова.

14:00 Житомир, Центральний стадіон