26.11.2020

"Жовто-зелені" розгромно поступаються "Оболоні"

"Оболонь" входила в 15-й тур на сьомому місці, "Полісся" – на восьмому, маючи однакову кількість очок – по 19. З огляду на те, що київський матч відбувався найпізніше, суперники вже прекрасно знали інші результати, тому були в курсі, що їх прямий конкурент "Металіст 1925" виграв у "ВПК-Агро", тим самим погіршивши їхнє становище. Отже, вже самої турнірної обстановки вистачало, щоб вважати зустріч принциповою. Але ж були ще рясні кадрові перетини і спогад про кубковий матч цього сезону, який "Полісся" виграло на "Оболонь-Арені" завдяки голу оболонського вихованця Галенка.

І вже з перших хвилин "Оболонь" понеслася забивати і брати реванш. Зі штрафного, заробленого Батальським на третій хвилині, лівоногий захисник Мате зарядив у стійку. А за десять хвилин, коли після силового прострілу з правого флангу воротар гостей Маханьков відбив м’яч прямо на набігаючого Батальського, лише тиск захисників позбавив його змоги забити з добивання. Але поступово "Полісся" відсунуло гру від своїх воріт, і ось уже Галенко замикав подачу з правого флангу – воротар Литвиненко парирував його удар на реакції.

Але вичавити максимум зі свого спалаху активності "жовто-зелені" не змогли, а почавши відкриватися отримали відповідь. З глибини лівого флангу атаку почав Прокопенко, а коли від нього м’яч отримав Майданевич – з правої ноги закрутив його у штрафний майданчик гостей. І ось тут зіграв свою роль запрошений Павлом Яковенко пізній новачок – Лук’янчук. У стрибку Павло випередив усіх суперників і головою прокинув м’яч повз воротаря – 1:0.

Повівши в рахунку, "Оболонь" могла його подвоїти в наступній же атаці, але захисник Мате після підключення з глибини з лівої ноги пальнув над поперечиною. А на випад житомирян зреагував воротар Литвиненко – він впорався з ударом головою від Швеця після штрафного. І дуже вчасно знову пожвавилися кияни. Пішла атака через правий фланг, Батальський розігрався з Лук’янчуком і навісив, а Олексій Савченко відправив головою м’яч у сітку з рикошетом від штанги – це 2:0.

Ще до перерви кияни навантажили захист "Полісся" численними фланговими подачами, а після відпочинку оперативно довели рахунок до розгромного. Голіков вкинув аут на Савченко, а той з правого краю закинув м’яч у штрафний майданчик. А вже там Олексій Майданевич упіймав м’яч на ліву ногу і максимально незручно для суперників пробив у дальню дев’ятку – 3:0.

"Полісся" намагалося забити хоча б раз і були атаки, коли гаряче ставало біля воріт господарів, а Литвиненко записав на свій рахунок ще один сейв, потягнувши удар Понєдєльніка після стандарту. Але перевага, здобута "оболонцями", вже не похитнулася. Кияни набрали 22 очки, зрівнявшись з "Металістом 1925" і МФК" Миколаїв", "Полісся" залишиться дев’ятим з 19 очками.

Перша ліга, 15 тур 25.11.2020

18:00, Київ, "Оболонь арена"

Оболонь (Київ) – Полісся (Житомир) 3:0

Арбітр - Ярослав Песоцький (Суми)

Голи: Лук'янчук 30, Савченко 35, Майданевич 49

Оболонь (стартовий склад): Литвиненко, Голіков, Безуглий, Мате, Прокопенко, Покотилюк, Лук'янчук, Матяж, Савченко, Майданевич, Батальський.

Запасні: Федорівський, Фастов, Білий, Загальський, Терехов, Рафальский, Щебетун, Глошардін, Чідомере.

Головний тренер - Павло Яковенко.

Полісся (стартовий склад): Маханьков, Жук, Швець, Прокопчук, Власюк, Притиковський, Савошко, Понєдєльнік, Ковальов, Повалій, Галенко.

Запасні: Яшков, Бринько, Тимошенко, Даудов, Шевченко, Чернецький, Галенков, Кузнєцов, Семчук.

Головний тренер - Сергій Шищенко.

Ярослав Смелянський, Sport Arena

Партнери
Медіапартнери