06.06.2021

"Жовто-зелені" беруть виїзний реванш у "Миколаєва"

Підопічні Іллі Близнюка набрали хорошу форму в останніх матчах і до звітної гри підійшли на четвертому місці в турнірній таблиці, зберігаючи шанси на потрапляння в заповітну першу трійку. "Миколаїв" підходив до звітного матчу в статусі явного фаворита: господарі не програвали на своєму стадіоні з 30 листопада минулого року, а в останніх шести іграх здобули п'ять перемог при одній нічиїй. Пікантності цій дуелі додавав той факт, що головний тренер "Полісся" Шищенко протистояв своїй колишній команді і напевно хотів взяти реванш за поразку у першому колі з рахунком 1:3.

Початок зустрічі наочно продемонструвало, чому саме "Миколаїв" вважався фаворитом цієї гри: господарі поля відігравали першим номером на старті гри і намагалися забити швидкий гол, який суттєво допоміг би команді в подальшому. Небезпечно прострілював з флангу Кравченко, здалеку пробивав Куксенко - це були напівмоменти у воріт "Полісся", які не несли особливої загрози для Яшкова. Перший небезпечний епізод біля воріт гостей трапився на 17-й хвилині, коли все той же Куксенко намагався забити з гарної позиції: пробив сильно, але вище воріт. Через хвилину добре пробивав з-за меж штрафного Охрончук, але знову повз. "Полісся" влаштовувала гра другим номером, та команда з Житомира намагалася тікати в контратаки, правда робила це не найкращим чином, не створюючи неприємностей господарям поля.

А на 24-й хвилині "Миколаїв" повинен був відкривати рахунок: Одарюк класно прорвався по правому краю, прострілив точно на Кравченка, який добре пробив зльоту, але м'яч пролетів повз ворота. "Полісся" відповіло непоганим ударом Грицука зі штрафного, але після рикошету м'яч пішов на кутовий. Саме стандартні положення були головною зброєю гостей в першому таймі. Перед свистком на перерву міг забивати Паламар, але з лівої не зміг закрутити м'яч у ворота, ще один момент не використав Кравченко, з ударом якого впорався Яшков.

А ось початок другої половини зустрічі перевернув гру з ніг на голову. "Полісся" огризалося на старті другого тайму і зуміло забити першим: на 55-й хвилині Повалій несподівано підключився до атаки своєї команди, увірвався в штрафну і точно викотив м'яч на Островського, якому залишалося лише розстріляти ворота - 0:1.

Безумовно, такий рахунок не влаштовував "Миколаїв", враховуючи і турнірну ситуацію, і хороший перший тайм у виконанні команда Близнюка. Господарі побігли зрівнювати рахунок, намагалися більше атакувати флангами і закидати м'яч у штрафну суперника. Небезпечно пробивав Охрончук, але влучив у захисника, а з постійними навісами "Миколаєва" успішно справлялася оборона гостей. Ближче до середини другого тайму господарі повністю заволоділи ініціативою, але удари Кушніренка, Яворського і Кравченка не досягли мети.

Кінцівка зустрічі носила сумбурний характер, адже футболісти господарів явно почали поспішати, через що стали робити багато помилок біля чужих воріт. Класний момент зрівняти рахунок був у Войцеховського, але Владислав пробив вище воріт з хорошої позиції. Житомиряни грали за рахунком і навіть намагалися проводити свої контратаки, які закінчувалися небезпечними ударами по воротах Бубенцова. І навіть фінальний штурм воріт "Полісся" не приніс "Миколаєву" хоча б нічийного результату в цьому поєдинку, а кінець зустрічі запам'ятався невеликою штовханиною між гравцями команд.

Після поразки в останньому домашньому матчі сезону "Миколаїв" позбувся всіх шансів на вихід до УПЛ за підсумками Чемпіонату і залишився на четвертому місці в турнірній таблиці. Житомиряни з 30 набраними очками перемістилося на десяту позицію.

Man of the Match: Ілля Повалій ("Полісся")

Класно підключився до гольовий атаці своєї команди і став автором результативної передачі. Також Повалій надійно зіграв біля своїх воріт, не давши футболістам "Миколаєва" відзначитися в цьому поєдинку.

17:30, Миколаїв. Центральний міський стадіон