05.08.2018

Знову нульова нічия в Новограді-Волинському

В рамках 3 туру чемпіонату України з футболу серед команд ІІ ліги «Полісся» приймало вдома хмельницьке «Поділля». Для обох команд - друга нічія в цьому сезоні.

Перший небезпечний момент біля воріт «Поділля» господарям вдалося створити на 14-й хвилині матчу, коли з правого флангу пройшло закидання від Немтінова але жоден з гравців, які знаходились в штрафній зоні, не змогли замкнути цю передачу. Відразу за цим послідував кутовий удар, який потрібно було реалізовувати але голкіпер гостей Дворник врятував свою команду.

Згодом, на 26-й хвилині матчу хмельничани відповіли небезпечною атакою на ворота житомирян, Джурко з правого флангу пробивав в штрафну зону де послідував удар від Якубова але Мозіль парирував цей удар і відразу на добиванні Морговський мав шанс вивести команду вперед, та не зміг влучити у ворота.

Активно розпочали команди другий тайм і вже на перших хвилинах житомиряни заробили перспективний штрафний, Ходуля взявся реалізувати але пробив вище воріт. На 63-й хвилині матчу Шаврін влучним пострілом в рамку воріт міг відкривати рахунок у грі але Дворник опинився на місці і вкотре врятував свою команду.

Чередніченко, на 75-й хвилині ударом головою, після навісу від кутового прапорця, мав можливість вивести команду вперед але знову Дворник «витягнув» цей м’яч і залишив рахунок «сухим».

80-та хвилина матчу дала перевагу житомирянам, адже «Поділля» залишилися в меншості, Гресь в сумі двох жовтих карток отримав червону і покинув поле. Та господарі не скористалися цією перевагою і рахунок на табло. Фінальний свисток і головний арбітр матчу фіксує нульову нічію в цьому матчі.

«Полісся»: Мозіль, Іванов, Ходуля, Чередніченко, Сокуренко, Недоля, Баранов, Немтінов, Суханов, Богач, Шаврін.
Запасні: Литвиненко, Кузнєцов, Демчик, Шишигін, Молочко, Меркушов, Ільницький.
Головний тренер Олександр Призетко.

«Поділля»: Дворник, Швець, Романюк, Гресь, Воловик, Ліповуз, Морговський, Джурко, Шевченко, Музичук, Якубов.
Запасні: Нестеренко, Муляр, Панасенков, Гайдаш, Бабак, Худік, Тупік.
Головний тренер –
Віталій Костишин.

Арбітр: Подригуля Вадим (Луцьк);

Асистенти: Аврамчук Віктор (Київська обл.), Кобялко Руслан (Вінницька обл.);

4-й арбітр: Дубровець Павло (Житомир);

Спостерігач арбітражу: Маковій Василь (Чернівці).

Вилучення: Гресь (75, повторне попередження).

Новоград-Волинський, стадіон «Авангард», 4 серпня 2018р., 300 глядачів.

Партнери