Наступна гра
Металіст 1925
Полісся
06.10.2020
22.06.2017

Житомирський ФК «Полісся» отримав професійний статус та місце в ІІ лізі

Футбольний клуб «Полісся» (Житомир) отримав статус професійного клубу і новому сезоні гратиме вже у ІІ лізі. Очікується, що вже 9 липня житомиряни дебютують в новому статусі на попередньому етапі Кубку України, а 15 липня стартуватиме регулярний чемпіонат.

Професійний атестат ФК «Полісся» отримав на черговій Конференції ПФЛ, яка відбулася у середу 21 червня. За відповідне рішення проголосували 20 делегатів з 28 зареєстрованих. Окрім ФК «Полісся», ІІ лігу поповнять ще 9 новачків.

Документ, отриманий житомирянами, підтверджує, що клуб відповідає усім вимогам Регламенту з атестації футбольних клубів Професіональної футбольної ліги України та надає право на участь у Всеукраїнських змаганнях з футболу серед команд клубів другої ліги сезону 2017/2018 рр. Досі футболісти «Полісся» вважалися гравцями-любителями, аматорами.

З нового сезону суттєво зміниться і структура розіграшу Другої ліги. Команди будуть поділені на два дивізіони, в яких зіграють у три кола.

ФК «Полісся» потрапив до Північно-західного дивізіону, де його суперниками стануть: Буковина (Чернівці), Скала (Стрий), ФК Тернопіль, Нива-В (Вінниця), Прикарпаття (Івано-Франківськ), Арсенал-Київщина, Агробізнес (Волочиськ), ФК Львів, Нива Тернопіль, Поділля (Хмельницький), Черкаський Дніпро-2.

У південно-східному дивізіоні гратимуть: Дніпро, Балкани, Реал Фарма, Інгулець-2, Мир, Енергія, ФК Нікополь, Металіст1925 Таврія, Металург Запоріжжя, МФК Миколаїв-2, СК Дніпро-1, Суднобудівник.

Два кола ФК «Полісся» зіграє вже в цьому році, а третє — навесні 2018 року. У І лігу напряму виходитимуть по дві команди з групи, так що житомиряни мають гарні непогані шанси на підвищення в класі вже на наступний рік.

Фото

Партнери
Медіапартнери