09.02.2020

Житомиряни мінімально поступились луцькій «Волині»

У суботу, 8 лютого, наша команда зіграла перший контрольний матч на другому етапі зимових навчально-тренувальних зборів у Житомирі. Цього разу суперником «жовто-зелених» стала луцька «Волинь», яка нині є одним з лідерів Першої ліги.

Вже з перших хвилин гості почали підтверджувати свій клас і ще в першому таймі зуміли відкрити рахунок у матчі після точного удару Сіаваша Хагназарі.

Після забитого хрестоносці мали ще кілька можливостей вразити ворота господарів, однак, на щастя для житомирян, не скористалися своїми нагодами.

Хорошу нагоду відзначитися мали й господарі, проте не змогли реалізувати призначений одинадцятиметровий.

Отож, до фінального свистка рахунок залишився не змінним і, відповідно, мінімальну перемогу у цьому поєдинку здобули гості – 0:1.

«Полісся» (Житомир) – «Волинь» (Луцьк) – 0:1

Товариський матч. 8 лютого 2020. Житомир, «Спартак арена».