23.06.2017

XXVI Конференція ПФЛ. Склад команд в лігах. ФОТО

Згідно з рішенням XXVI Конференції ПФЛ попередньо перша ліга в сезоні 2017/18 складатиметься з 18-ти команд. Для цього потрібно, щоб ФК «Сталь» Кам’янське не знявся зі УПЛ до першого липня (початок заявкового періоду і трансферного вікна). У такому випадку з Другої ліги буде запрошено «Балкани» с.Зоря Одеської області. Це команда, яка за підсумками минулого сезону посіла четверте місце в третьому за мірками українському дивізіоні і поступилася у плей-офф ПФК «Суми».

У тому випадку, якщо «Сталь» зніметься зі змагань української Прем'єр-ліги, то кількість учасників Першої ліги складатиме 16 клубів, адже до УПЛ підніметься одна з команд першої ліги – попередньо «Волинь» або «Десна».

Нагадаємо, в сезоні-2016/17 в Першій лізі брало участь 18 команд. Чемпіоном став ФК «Маріуполь», також путівку до УПЛ отримав «Верес». Першу лігу залишили «Буковина», «Тернопіль» і «Скала».

Разом із тим 21 червня на Конференції ПФЛ членство в ПФЛ та статус професіонального клубу отримали:
- ФК «Агробізнес» м. Волочиськ Хмельницької області;
- ФК «Волинь» м. Луцьк Волинської області;
- ФК «Дніпро» м. Дніпро;
- СК «Дніпро-1» м. Дніпро;
- ФК «Львів» м. Львів;
- ФК «Металіст 1925» м. Харків (але членство призупенено до результатів розслідування щодо поведінки уболівальників у фіналі чемпіонату аматорів на НСК "Олімпйський");
- ФК «Нива» м. Тернопіль;
- ФК «Полісся» м. Житомир;
- ФК «Таврія» Сімферополь» м. Херсон Херсонська область;
- ПФК Суднобудівник» м. Миколаїв;

Склад учасників чемпіонату України серед команд клубів першої ліги сезону 2017/18:

«Авангард» Краматорськ, «Арсенал» Київ, «Балкани» Зоря, «Волинь» Луцьк, «Геліос» Харків, «Гірник-Спорт» Комсомольськ, «Десна» Чернігів, «Жемчужна» Одеса, «Інгулець» Петрове, «Колос» Ковалівка, «Кремінь» Кременчук, «Миколаїв» Миколаїв, «Нафтовик-Укрнафта» Охтирка, «Оболонь-Бровар» Київ, «Полтава» Полтава, «Рух» Винники, «Суми» Суми, «Черкаський Дніпро» Черкаси

Склад учасників чемпіонату України серед команд клубів другої ліги сезону 2017/18:

Агробізнес» Волочиськ, «Арсенал-Київщина» Біла Церква, «Буковина» Чернівці, «Дніпро» Дніпро, «Дніпро-1» Дніпро, «Енергія» Нова Каховка, «Інгулець-2» Петрове, «Львів» Львів, «Миколаїв-2» Миколаїв, «Металіст 1925» Харків, «Металург Запоріжжя» Запоріжжя, «Мир» Горностаївка, «Нікополь-НПГУ» Нікополь, «Нива– В» Вінниця, «Нива» Тернопіль, «Поділля» Хмельницький, «Полісся» Житомир, «Реал Фарма» Одеса, «Скала» Стрий, «Суднобудівник» Миколаїв, «Таврія» Сімферополь, «Тепловик» Івано-Франківськ, «Тернопіль» Тернопіль, «Черкаський Дніпро-2» Черкаси

Обмін між лігами за підсумками наступного сезону: за 16‑ти команд у першій лізі - дві вилітають, чотири піднімаються (по дві з групи); за 18‑ти – обмін чотири на чотири.

опередньо розглянуто і план-календар Всеукраїнських змагань з футболу серед команд клубів ПФЛ сезону 2017/18. Але остаточно його буде затверджено лише після того як стане відомою доля ФК «Сталь» Кам’янське і буде зрозумілою ротація між лігами. Базовим днем першого туру змагань ПФЛ визначено 15 липня 2017 року.

Фото

ГЕНЕРАЛЬНИЙ / ЕКСКЛЮЗИВНИЙ