Наступна гра
Полісся
Буковина
25.09.2022 | 15:00 | Житомир
21.08.2020

Володимир Маханьков: «Приємно вражений рівнем команди та менеджменту ФК "Полісся"»

Новоспечений воротар ФК «Полісся» Володимир Маханьков поділився враженнями від перших днів перебування у стані «жовто-зелених» та оцінив шанси команди у новому сезоні.

- Володимире, вітаємо у команді. Як з’явився варіант із переходом до нашого клубу?

- Перш за все, хочу подякувати директору клубу Володимиру Загурському за пропозицію та увагу, яку він приділив мені в ході перемовин. Також вдячний тренерському штабу за інтерес та за зацікавленість у переході. У мене було декілька варіантів розвитку кар’єри, але я свідомо зробив свій вибір і хочу розвиватися разом з командою.

- Ви грали у київському «Динамо», львівських «Карпатах» та захищали кольори молодіжної збірної України. У свої 22 роки маєте солідний досвід виступів на найвищому рівні. Яку мету ставите перед собою на найближчий сезон?

- Я максималіст та професіонал, тому перед собою ставлю високі завдання. Враховуючи рівень професіоналів та команди у «Поліссі», впевнений, що нам до снаги вже в цьому сезоні боротись за підвищення у класі.

- Виступаючи за молодіжні команди «Динамо», ви бачили найкращі бази та стадіони Європи. Як оціните рівень нашої інфраструктури?

- У клубу є все для гарного результату. База під Житомиром, центральний стадіон, на якому, сподіваюся, ми розпочнемо сезон та стадіон зі штучним покриттям. Не у всіх команд прем’єр-ліги є такі умови.

- Вже тиждень Ви тренуєтесь з командою. Як прийняли у колективі?

- Дуже добре прийняли, і тренерський штаб, і хлопці - з усіма вже склалися чудові стосунки.

- Вже скоро розпочинається сезон. У нас велика армія фанатів, які дуже переживають за команду, які слова можете передати для них?

- Упевнений, що команда з такого чудового міста зробить усе, щоб після кожного матчу у наших вболівальників був гарний настрій. Разом до перемог!

Партнери
ГЕНЕРАЛЬНИЙ / ЕКСКЛЮЗИВНИЙ
Медіапартнери