Наступна гра
Металіст 1925
Полісся
06.10.2020
27.06.2017

Віталія Лясковського офіційно призначено директором КП ФК Полісся

У понеділок, 26 червня, Віталія Лясковського призначено на посаду директора комунального підприємства "Футбольний клуб "Полісся". Відповідне розпорядження підписав міський голова Житомира Сергій Сухомлин. Контракт з Віталієм Анатолійовичем укладено на один рік. Нагадаймо, що Віталій Лясковський був представлений колективу на посаду керівника клубу ще 16 червня.

Довідково

Віталій Лясковський - з 2017 року - директор ДЮСШ з футболу "Полісся", перший віце-президент Асоціації футзалу м.Житомира, голова комітету дитячої та юнацької футзалу. Тренерську кар'єру почав в 1999-му році в клубі «Орта-Полісся». Тренував: «Орта-Полісся», «Орта-Фаворит», «Контингент» (начальник команди), з 2007-го року тренер спортивного клубу «Візаж».

Тренерські досягнення: 4-разовий чемпіон дитячо-юнацької футзальної ліги України, 4-разовий володар Кубка України з футзалу серед юнаків, багаторазовий переможець і призер Чемпіонату Житомира, дворазовий срібний призер міжнародного турніру «Costa Dorada Сup» (Іспанія), тренер юнацької збірної України , помічник тренера молодіжної збірної України.

Вихованці Віталія Лясковського - Андрій Лисенко, Антон Лясковський і Рустам Рахметов захищали кольори молодіжної збірної України. Віталій Зайцев неодноразово ставав кращий бомбардиром дитячо-юнацького чемпіонату і Кубка України з футзалу.

Розпорядження про призначення

Розпорядження мера «Про призначення на посаду директора комунального підприємства «Футбольний клуб «Полісся» Житомирської міської ради Лясковського В.А.» 22 червня 2017 року опубліковане на сайті Житомирської міськради.

«Розглянувши клопотання заступника міського голови з питань діяльності виконавчих органів ради Хренова М.В. від 16.06.2017 №26/257, заяву Лясковського В.А., відповідно до статті 42 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні» та статті 65 Господарського кодексу України:

1. Призначити з 26 червня 2017 року Лясковського Віталія Анатолійовича на посаду директора комунального підприємства «Футбольний клуб «Полісся» Житомирської міської ради та укласти з ним контракт на термін з 26 червня 2017 року по 26 червня 2018 року, що додається.

2. Контроль за виконанням цього розпорядження покласти на заступника міського голови з питань діяльності виконавчих органів ради Хренова М.В», - йдеться у документі.


Фото

Партнери
Медіапартнери