Наступна гра
Металіст 1925
Полісся
06.10.2020
24.07.2020

Вболівальники житомирського «Полісся» з'ясовували, чому футболісти готують їжу на мангалі, а миються в кар'єрі

На спортивній базі в селі Березина під Житомиром впродовж кількох останніх років базується футбольний клуб «Полісся». Втім, впродовж останніх тижнів перебування команди на спортбазі опинилось під питанням. За словами головного тренера «жовто-зелених» Сергія Шищенка, іноді обіди або вечері доводиться готувати на відкритому багатті. До таких обставин футболісти поки ставляться із розумінням.

«Хлопці нормально реагують, вони розуміють і сподіваються, що це тимчасово. Так, дійсно, нам іноді доводиться розпалювати мангали, сьогодні після тренування хлопці поїхали на кар'єр купатися, тому що дійсно ніде було просто помитися. Але, я все-таки сподіваюся, що це все тимчасово. Хлопці це нормально сприймають з одного боку і так само сподіваються, що це тимчасово. Умови поки спартанські, це з іншого боку загартовує. Хочеться щоб у нас були хоча б елементарні умови і ми б на це не звертали уваги, щоб футболісти не нервували з цього приводу, а спокійно готувалися і вирішували ті завдання, які перед нами ставлять. Щоб ми не думали де поїсти, де помитися, адже так не повинно бути в професійному спорті», - каже коуч «Полісся» Сергій Шищенко.


Щоб з'ясувати, чому умови на спортивній базі не відповідають рівню команди Першої ліги, вболівальники «Полісся» зібрались під стінами обласної ради. До фанів вийшов директор Житомирської обласної школи вищої спортивної майстерності Василь Грибук. Чиновник каже: футболісти не мають права проживати на території бази, бо та перебуває в стадії капітального ремонту. Втім, вболівальники кажуть: хочуть лише, щоб футболістам забезпечили належні умови для підготовки до виступів у Першій лізі, до якої житомирська команда вийшла вперше за довгі роки.

Щоб остаточно розставити всі крапки над «і» керівництво футбольного клубу, школи вищої спортивної майстерності та вболівальники зустрілись із заступником голови облради Сергієм Крамаренком. Через годину директор ФК «Полісся» вийшов до вболівальників і повідомив: наразі вдалось досягнути компромісного рішення.


«На сьогодні ми вийшли з кабінету виконуючого обов’язки голови обласної ради Сергія Крамаренка, він нас запевнив, що нас ніхто не виселяє за будь-яких обставин. Він нам поставив стислі терміни і ми за годину в палких дискусіях знайшли компромісне рішення. Не зовсім те, що ми хотіли, але нас запевнили. Хлопцям вболівальникам дзвонить капітан Женя Немтінов, їм дзвонить Сергій Шищенко. До тренера звернулись із пропозиціями про товариські матчі Чемпіони України, бронзові призери Чемпіонату. Ми сьогодні вже досягли рівня Першої ліги, коли ми можемо грати з Прем’єр-ліговими командами принаймні товариські матчі. Це розуміють всі і намагаються якось підтримати команду, але є, скажімо, певні люди, певні елементи, які роблять все, щоб цього не було», - сказав директор ФК «Полісся» Володимир Загурський.

За матеріалами Житомир.info та СК1

Партнери
Медіапартнери