Наступна гра
Полісся
Буковина
25.09.2022 | 15:00 | Житомир
01.09.2021

Валерій Платонов розповів про амбітні цілі команди в майбутньому

Перед матчем розіграшу Кубка України з футболу керівник спортивних проєктів BGV Group Management Валерій Платонов взяв участь у передматчевій студії телеканалу «Футбол 1». У спілкуванні із журналістами, він розповів про те, як було ухвалено рішення про передачу клубу з комунальної власності у приватну, завдання, які керівництво поставить перед колективом, а також про можливе підсилення команди.

«Ми проводили консультації з місцевою владою, оскільки клуб - комунальний. Ми були головним титульним спонсором ФК «Полісся». І засновник компанії BGV Group прийняв рішення про більш тісну співпрацю з командою. Після консультацій з місцевою владою, ми вирішили взяти більшу відповідальність за клуб, тобто, ми повністю беремо відповідальність за його розвиток і спортивні результати. Так само ми беремо на себе і 100% фінансування. Ми вже плануємо наступні сезони та маємо амбітні цілі», - розповів Валерій Платонов.Не обійшлось без питань, щодо цілей та завдань, які керівництво ставить перед колективом. Наразі керівництво клубу зберігає інтригу, але вже найближчим часом планує оголосити, чого саме чекає від команди.

«Нові цілі ми проговорили з тренерським штабом і вже найближчим часом ми озвучимо їх для преси. До нашого табору вже прибув Євген Морозко. Ми проводимо переговори ще з декількома гравцями. Саме атакувального плану. Трошки збережу інтригу. Трансферний період закінчується в п'ятницю і в п'ятницю ми це оголосимо. Про цілі на сезон ми говоримо обережно, але я думаю, що ми будемо вище п'ятого місця. Звісно, підкріплення наших слів ми хочемо показати нашою грою. В нас дуже тісний контакт з тренерським штабом. І ми будемо докладати всіх зусиль, щоб радувати наших вболівальників», - сказав Валерій Платонов.

У прямому ефірі Валерій Платонов також анонсував можливе підсилення команди, про яке офіційно оголосять до кінця тижня.

«Ми ведемо переговори з гравцями, які підходять під бачення нашого головного тренера. Він відповідає за спортивну частину і ми йому повністю довіряємо. А він під свою концепцію підбирає гравців. Геннадій Буткевич сам в минулому займався футболом, він довіряє тренерському штабу», - сказав Валерій Платонов.

Партнери
ГЕНЕРАЛЬНИЙ / ЕКСКЛЮЗИВНИЙ
Медіапартнери