17.05.2019

Юрій Соломка у збірній 21-го туру Другої ліги!

Юрій Соломка, який у скандальному матчі проти вінницької "Ниви" оформив дубль і, тим самим приніс команді перемогу, потрапив у символічну збірну 21-го туру Другої ліги, а також став лауреатом у номінації "Джокер туру". Ось, що пишуть про футболіста журналісти провідного спортивного порталу України Sport Arena:

- Саме його вихід на заміну виявився доленосним у скандальному матчі в Вінниці. Юрій спершу реалізував пенальті, зрівнявши рахунок, а на четвертій компенсованій хвилині (!), отримавши пас від Савіна, виконав красивий переможний гол. Відзначимо, що Соломка, який прибув із ковалівського Колосу під час зимового антракту, у цьому матчі відкрив лік своїм голам за житомирян у Другій лізі".

Номінація "Джокер туру":

- Голів «із лави запасних» вистачало – запоріжець Каплієнко, хмельничанин Гайдаш, борщагівець Січкарук, тернополяни Бровко та Бідний, криворіжець Сьомка. Але якщо брати вагу сотвореного, то жодної конкуренції не може бути в універсала атаки Соломки. Замінивши в перерві правого хава Семчука, він оформив дубль, завдяки чому житомиряни здобули скандальну вольову перемогу в Вінниці.

За матеріалами: sportarena.com


Фото

Партнери
Медіапартнери