Чорноморець
30.03.2024 | 15:30 | Житомир | Центральний стадіон
29.05.2017

Юнаки житомирської ДЮСШ з футболу «Полісся» не змогли пробитися до плей-офф ДЮФЛ України

Для здобуття перемог у заключному турі Дитячо-юнацької футбольної ліги України з черняхівським «Жермом» командам «Полісся» U-17 та U-15 вистачило переваги в один м’яч. Про це повідомляє офіційний сайт школи.

Старші юнаки свій поєдинок з однолітками ФК «Жерм» почали не надто впевнено, програючи після першого тайму з рахунком 1:0. Виправляти становище вихованці Віктора Шиманського взялися у другому таймі. Спочатку Бланк після розіграшу штрафного знайшов пасом Лозовика і Владлен відновив «статус кво», а невдовзі кращий бомбардир житомирян у ДЮФЛ Євген Бугай продемонстрував індивідуальну майстерність, розібравшись у штрафному майданчику суперника, й приніс своїй команді вольову перемогу.

Не менш важку перемогу здобули і вихованці Юрія Стрихарчука. Так у матчі молодших команд все вирішив епізод наприкінці матчу: господарі отримали пенальті у свої ворота, який реалізував Ілля Бурківський. Також зазначимо, що нападник «Полісся» Ніколайчук Максим з 13-ма голами став кращим бомбардиром групового етапу ДЮФЛ України.

Таким чином житомиряни завершили свої виступи у першості України на мажорній ноті, хоча й попри всі старання гравців та тренерського штабу наші вихованці не зуміли пробитися до плей-офф.