24.04.2017

Юнаки “Полісся” здобувають синхронні перемоги в ДЮФЛ України

Перемоги 2:0 та 1:0 – такі результати виїзних матчів старшої та молодшої команд “Полісся” у матчах з київським “КДЮСШ Чемпіон” у рамках Дитячо-юнацької футбольної ліги України.

Попри грамотно організовану оборону команди-суперника й непоступливість вихованців “КДЮСШ Чемпіон”, юнаки старшої команди “Полісся” U-17 двічі зуміли засмутити суперника. Початок перемоги житомирян поклав Станішевський, чий класний постріл зі штрафного додав впевненості команді Шиманського. А уже у другому таймі Пилипчук увінчав позиційну атаку “Полісся” точним ударом – 2:0 житомиряни святкують перемогу й продовжують боротьбу за призові місця у своїй групі.

Важче складався поєдинок для молодшої команди “Полісся” U-15. Вихованці Юрія Стрихарчука за рівної гри в одному із епізодів зуміли витиснути максимум і Луценко відкрив рахунок у матчі. У подальшому житомиряни змарнували ще декілька класних нагод для взяття воріт, хоча і в захисті діяли не дуже впевнено. У підсумку гравці “Полісся”, попри кадрові втрати (серйозної травми зазнав центральний захисник Поліщук) зуміли втримати мінімальну перемогу й тим самим закріпилися на другій сходинці у своїй групі.

Найближчі матчі “Полісся” відбудуться уже в середу, 26 квітня, на стадіоні “Спартак” житомиряни прийматимуть київський “Атлет”. Початок матчів о 12:00 (старша команда “Полісся” U-17) та о 14:00 (молодша команда “Полісся” U-15). Запрошуємо вболівальників прийти і підтримати наших вихованців, вхід вільний.

ГЕНЕРАЛЬНИЙ / ЕКСКЛЮЗИВНИЙ