29.06.2019

Учасники змагань Другої ліги сезону 2019/20

27 червня в Будинку футболу відбулася чергова конференція ПФЛ на якій було прийнято формат проведення змагань та кількість учасників у першій та другій лігах.

У другій лізі на старт вийдуть 23 команди, сім з яких – новачки сезону, чотири клуби готуються до дебюту на професіональному рівні. Склад обох груп:

Група “А”

1. “Полісся” Житомир (3 місце в Групі «А» другої ліги минулого сезону);

2. “Нива” Вінниця (4 місце в Групі «А» другої ліги минулого сезону);

3. “Верес” Рівне (5 місце в Групі «А» другої ліги минулого сезону);

4. “Нива” Тернопіль (6 місце в Групі «А» другої ліги минулого сезону);

5. “Калуш” Калуш (7 місце в Групі «А» другої ліги минулого сезону);

6. “Чайка” Петропавлівська Борщагівка (8 місце в Групі «А» другої ліги минулого сезону);

7. “Поділля” Хмельницький (9 місце в Групі «А» другої ліги минулого сезону);

8. “Буковина” Чернівці (10 місце в Групі «А» другої ліги минулого сезону);

9. “Діназ” Вишгород (дебютант ліги, який минулого сезону грав у чемпіонаті ААФУ);

10. “Ужгород” Ужгород (дебютант ліги, який минулого сезону грав у чемпіонаті ААФУ);

11. “Оболонь Бровар-2” Буча (резервна команда клубу першої ліги);

Група “Б”

1. “Металург” Запоріжжя (бронзовий призер другої ліги, 2 місце в Групі «Б» другої ліги минулого сезону);

2. “Гірник” Кривий Ріг (3 місце в Групі «Б» другої ліги минулого сезону);

3. “Кристал” Херсон (4 місце в Групі «Б» другої ліги минулого сезону);

4. “Енергія” Нова Каховка (6 місце в Групі «Б» другої ліги минулого сезону);

5. “Таврія-Сімферополь” (7 місце в Групі «Б» другої ліги минулого сезону);

6. “Реал Фарма” Одеса (8 місце в Групі «Б» другої ліги минулого сезону);

7. “Миколаїв-2” Миколаїв (9 місце в Групі «Б» другої ліги минулого сезону);

8. “Нікополь” Нікополь (10 місце в Групі «Б» другої ліги минулого сезону);

9. “ВПК-Агро” Шевченківка, Дніпро (дебютант ліги, який минулого сезону грав у чемпіонаті ААФУ);

10. “Альянс” Липова Долина, Сумська обл. (дебютант ліги, який минулого сезону грав у чемпіонаті ААФУ);

11. “Авангард-2” Краматорськ (резервна команда клубу першої ліги);

12. “Чорноморец-2” Одеса (резервна команда клубу першої ліги);

Згідно з форматом змагань, команди, які посядуть перші місця в обох групах, напряму підвищаться в класі, а другі – поборються за першу лігу в перехідних матчах з 13-14 командами того дивізіону, ті ж, хто фінішує на останніх місцях у групах, за спортивним принципом мають перейти в аматорські змагання (за винятком тих випадків, які передбачені регламентом змагань – наприклад, якщо по ходу сезону зніметься хтось із учасників другої ліги, як було цього сезону – коли «Буковина» та «Нікополь» зберегли професіональний статус, членство в ПФЛ та місце в другій лізі через зняття команд).

Нагадаємо, жеребкування календаря заплановано на 4 липня.

За матеріалами: pfl.ua

Фото

Партнери
Медіапартнери