16.09.2018

У заключному матчі першого кола ФК «Полісся» здобуває важливу перемогу

16 вересня, футбольний клуб "Полісся" в рамках 9 туру Другої ліги у виїздному поєдинку мінімально переграв тернопільську «Ниву» - 0:1.

У заключному матчі першого кола ФК «Полісся» здобув важливу перемогу, здолавши тернопільську «Ниву» з мінімальним рахунком 0:1.

Гості відкрили рахунок матчу ще на початку першого тайму. Після помилки господарів у власному штрафному майданчику Андрій Шишигін зумів скористатися помилкою і оформив гол у ворота суперників вже на 9-й хвилині. До кінця поєдинку господарі так і не змогли реабілітуватися і врятувати ситуацію хоча б нічиєю. Фінальний свисток арбітра засвідчив чергову перемогу житомирян.

Завдяки цій перемозі ФК «Полісся» піднімається і закріплюється на четвертій сходинці турнірної таблиці у групі «А».