Наступна гра
Полісся
Карпати
08.10.2022 | 16:00 | Житомир
05.07.2018

Спаринг. ФК «Звягель» - ФК «Полісся» (1-0)

Житомирське «Полісся» провели першу контрольну гру. Суперником команди Олександра Призетка став Новоград-Волинський «Звягель», який виступає на чемпіонаті Житомирської області з футболу.

Всі розуміли, що результат гри не був настільки важливий, адже кожен гравець хотів показати свою персональну гру та здібності, і командної гри як такої не було. Гра видалась достатньо тяжкою, особливо дляФК «Полісся», яке знаходиться під навантаженням тренувального процесу, адже тренуються вже 5 днів двічі на день. Саме під впливом цього було, досить, багато браку в грі, не завершених до кінця атак та проблем із останнім пасом.

Вже на початку першого тайму господарі мали перспективну атаку але не змогли реалізувати цей момент. Принаймні, до перерви гра була на рівних, атаки створювались в бік обох команд. І вже під кінець першого тайму «Полісся» могли вийти вперед та Демчик не зумів влучно пробити по воротах і на перерву команди відправились із «сухою» нічиєю.

По перерві склад «Полісся» повністю змінився. Тренерський штаб «Звягеля» також провів ряд замін. Майже весь другий тайм контроль м’яча був за житомирянами, які позиційно атакували господарів. На останніх хвилинах матчу, після однієї з атак «Полісся»,господарі зуміли відібрати м’яч та провести контратаку віддавши точний пас на нападника «Звягеля» Романа Гусака, який вивів команду вперед. Хочеться відмітити мотивацію команди «Звягель» в лавах якої нині виступають колишні гравці, тоді ще, МФК «Житомир». Житомирянам не вдалося зрівняти рахунок і арбітр зафіксував мінімальну перемогу Новоград-Волинського «Звягеля».

ФК «Полісся» висловлює подяку команді ФК «Звягель» за проведений товариський матч, а керівництву за чудово підготовлене поле, теплий прийом та створену футбольну атмосферу.

Фото

Партнери
ГЕНЕРАЛЬНИЙ / ЕКСКЛЮЗИВНИЙ
Медіапартнери