27.05.2019

Сергій Суханов - герой туру!

Сергій Суханов, який у заключному матчі сезону проти борщагівської "Чайки" оформив дубль і тим самим гарантував нашій команді перемогу у цій зустрічі, став героєм 27-го туру та потрапив до символічної збірної Другої ліги. Ось, що пишуть про футболіста журналісти провідного спортивного порталу України Sport Arena:

- Чайка – потужний суперник, який навесні досяг значного прогресу, тому житомирянам, щоб не втратити третє місце, потрібно було обов’язково досягти переваги в рахунку першими й далі напрацьовувати її збільшення. За рахунок індивідуальних дій Суханова та його двох гарних прицільних ударів Полісся повело в рахунку вже на 4-й хвилині, а потім отримало другий гол перед перервою. Вінгер вирізняється швидкістю, сміливістю в обіграші та тим умінням пробити, яке він продемонстрував на Київщині.

Герой туру:

- Вінгер житомирян забив у першому таймі матчу в Макарові два м’ячі чіткими ударами після сміливих індивідуальних дій, чим забезпечив своїй команді виїзну перемогу над Чайкою та фініш на третьому місці в Групі «А».

https://sportarena.com

Фото

Партнери
Медіапартнери