Наступна гра
Металіст 1925
Полісся
06.10.2020
27.07.2020

Сергій Шищенко про матч з «Шахтарем»: «Найголовніше - футболісти виконували те, що я хотів бачити»

26 липня житомирське «Полісся» зіграло контрольний поєдинок проти Чемпіона України з футболу ФК «Шахтар» на НСК Олімпійському. Попри те, що «жовто-зелені» забили першими (на 19 хвилині, після передачі від Марата Даудова м’я у сітку воріт Андрія Пятова відправив Дмитро Задерецький), житомиряни поступились із рахунком 4:1.

В ексклюзивному післяматчевому коментарі Спортивному Житомиру головний тренер ФК «Полісся» Сергій Шищенко поділився своїми враженнями від дій підопічних на полі.

«Дебют такий – відразу «Шахтар», такого нікому не побажаєш. Я так жартую, звичайно. Насправді, я дуже радий, що ми зіграли такий матч і нам він був дуже корисним. Ясна річ, що для хлопців – це перший матч за 4 місяці, та ще й проти «Шахтаря». Це, звичайно, було випробування сьогодні. Але найголовніше – футболісти виконували те, що я хотів бачити. Ми сьогодні не намагалися грати від оборони, ми десь намагалися атакувати, пресингувати «Шахтар». Грали проти них «високо». Я розумію, що це ризик так грати проти такої команди, але я вважаю, що перший тайм ми зіграли гідно в плані організації гри і було багато хороших моментів. Зрозуміло, що є помилки, є нерозуміння того, що я хочу бачити, але пройшло всього два тижні і це дуже мало. Ми за два тижні поки провели лише два цілеспрямовані тренування, які присвятили тактиці, де окремо працювала атака, окремо – оборона. Але в цілому я задоволений ставленням хлопців і були дуже хороші моменти, які мене радують. Ясна річ, були і помилки, які нам треба виправляти, головне – наскільки швидко хлопці будуть це робити. Чим швидше - тим легше нам буде і в контрольних матчах, і в іграх Чемпіонату», - каже головний тренер ФК «Полісся» Сергій Шищенко.

На думку коуча «жовто-зелених», команда рухається в правильному напрямку, втім, попереду ще багато роботи.

«Я не можу сказати, що ми багато приділяємо роботі саме в обороні, ми працюємо багато і в атаці. Ми повинні розуміти, як ми обороняємося, і як ми атакуємо. Ми знали, який у нас сьогодні суперник і розуміли, що ми будемо багато оборонятися. Були і помилки, але були і хороші моменти, хтось показав себе краще, хтось гірше, але знову ж таки - це перша гра за 4 місяці. Ми не будемо робити якісь висновки відразу, ще є час в цих зборах, є ще один збір. Колосально багато ігор, матчі один за одним і відразу з хорошими суперниками. Кожна гра для нас, для хлопців - це випробування, в якому вони повинні показувати свій рівень. Сподіваюся, що ми рухаємося в правильному напрямку. У нас навіть за такий короткий термін видно проблиски того, що ми хочемо бачити і хлопці це розуміють, це дуже важливо. Потихеньку ми будемо це виправляти, і я думаю, що вони будуть розуміти з кожним разом все краще і краще, і краще грати. Ми і сьогодні показали в принципі проти "Шахтаря" досить-таки непогану гру в деяких моментах. Зрозуміло, що весь матч ми не можемо показати такий рівень, тому що ви розумієте, який був суперник. Для нас і хлопців це було дійсно випробування, як я сказав на початку», - каже тренер «поліських вовків» Сергій Шищенко.

Партнери
Медіапартнери