16.06.2021

Сергій Шищенко: "Ми виступили на хорошому рівні і не провалили сезон"

12 червня на центральному стадіоні Житомира ФК "Полісся" зіграв заключний матч у Першій лізі сезону 2020-2021. В останньому поєдинку житомиряни поступилися київській "Оболоні" та посіли 11 місце у турнірній таблиці. Чи виконала команда поставленні завдання, журналістам Житомир.info розповів ексголовний тренер "жовто-зелених" Сергій Шищенко.

"Ті люди, які розуміють, що відбувалося в світі, і з цим коронавірусом, багато команд були без футболу п’ять місяців, було дуже складно потім підвести команди. Зрозуміло, з тими можливостями, трансферною політикою, яка в нас була, я думаю, що ми виступили на хорошому рівні. Ми не провалили сезон, ті завдання, які ставилися, ми їх практично виконали, нам потрібно було втриматися в Першій лізі. Звичайно ми хотіли краще, щось не виходило, але в хороші моменти ми включалися, вигравали дуже важливі матчі, і з багатьма лідерами ми набрали більше очків, ніж з аутсайдерами. Багато гравців дуже сильно прогресували, і в них є пропозиції піти в інші команди, один гравець вже пішов у Прем’єр-лігу, іншими гравцями вже цікавляться",- зазначає Сергій Шищенко.

Як оцінює гру команди у цьому сезоні, розповів захисник "Полісся" Ілля Повалій.

"По факту ми прийшли всі різні, деякі хлопці вийшли з Другої ліги, половина команди тільки прийшла. Але ми зігралися тільки завдяки їм, вони нам поставили гру і тактику. Так, були у нас невдалі ігри, але ми старалися показувати атакувальний комбінаційний футбол, це те, що від нас вимагали, і ми хотіли це показувати. Хочеться подякувати вболівальникам, спочатку ми грали без них, коли коронавірус був, і нам дуже їх не вистачало. Потім вони почали приходити, був заповнений стадіон, люди нас гнали вперед, ми не маємо право так грати", — каже Ілля Повалій.

Наступний сезон житомиряни розпочнуть 25 липня.


Партнери
ГЕНЕРАЛЬНИЙ / ЕКСКЛЮЗИВНИЙ
Медіапартнери