Наступна гра
Полісся
Буковина
25.09.2022 | 15:00 | Житомир
15.12.2017

Сергій Дячук: Давно мріяв повернутися в Житомир і грати за команду рідного міста

Напередодні зимових свят прес-служба клубу спілкується з гравцем ФК "Полісся" Сергієм Дячуком про результати осінньої частини чемпіонату та плани на відпустку.

- Як би ти оцінив дебют ФК Полісся на професійному рівні?

Якщо не рахувати стартові матчі, то перша частина чемпіонату для нас, вважаю, успішно пройшла. Команда змогла піднятися з останнього місця, забили 15 м'ячів, обіграли “Прикарпаття” 2:0, змогли відігратися та виграти матч з Арсеналом-Київщиною, програючи 0:2. Вважаю, що в нас дуже хороша для ІІ ліги атака була — це Коровіков, Колесніков, Малєй, я. Четвірка дуже добре грала, ми один одного добре розуміли. І, в принципі, забили нормально. Якби таким складом починали сезон, то, певен, зараз би пішли на канікули в лідерах.

- Раніше вже грав із кимось з перерахованих гравців?

- З Колесніковим грав в “Інгульці”, Малєя знаю по “Гірнику-Спорт”. До речі, дуже добре товаришую із Алексановим, якого зараз підписали. Ми з ним були і в “Інгульці”, і в Комсомольську, і навіть в Дніпрі, коли йому було 14, а мені 15. Зі Швецем ми, фактично, виросли в дитячій школі Полісся. Разом не грали, але на полі зустрічалися.

Чимало матчів — в тому ж Обухові, Львові - команді довелося рятувати на характері. Чому так виходило і як вдавалося мотивувати себе?

Були матчі, коли в першому таймі програвали, але потім заходили в роздягальню, нормально спілкувалися, виходили і грали. Бувало по різному, десь вдавалося виграти, десь ні. Але всі настроювалися на результат, всі хотіли грати, добиватися перемог. Не все виходило, але ми зібралися, фактично, в розпал чемпіонату, не було міжсезонної підготовки, зборів, а це дуже важливо.

Одним з вирішальних для команди вийшов останній матч з “Буковиною”. Чому не вдалося втримати результат?

Думаю, що тоді просто швидкий гол забили і трохи розслабилися, подумали, що матч вже виграно.

Ти починав сезон в команді І ліги, а завершував в ІІ. Велика різниця зараз між лігами?

Насправді різниця практично не відчувається. Візьми будь-яку команду з другої ліги в першу, вона буде так само грати і боротися за результат.

Не жалкуєш, що перейшов в “Полісся”?

Абсолютно ні. Давно мріяв грати за команду рідного міста, та й повернутися додому хотілося, бути з родиною. Тут і батьки, і родичі, і друзів багато, які так само ходитимуть на стадіон і підтримувати. Це гарний стимул. Тому коли Віталій Лясковський подзвонив та запросив в Полісся, погодився. Якраз Хавров приймав команду. Хоча, коли йшов з “Гірника”, в мене були набагато вигідніші пропозиції навіть. Радився з батьками та дружиною і все таки вирішив повернутися в Житомир.

До речі, ще минулої зими ти був в Житомирі на зимових зборах тоді ще МФК Житомир. Планував залишитися чи просто гостював вдома і підтримував форму з командою?

Справді хотів повернутися до рідного міста і був готовий грати за аматорську команду. Вірив, що все вийде і вже влітку ми будемо в ІІ лізі. Тоді ж плани великі були і я краще б вдома грав би за місто.

Але все ж ти підписав контракт з “Гірник-Спорт”. Чому?

Тоді не домовився з керівництвом по умовам. Довелося їхати в “Гірник-Спорт”.

Тобто для тебе не було проблемою пониження в лізі і те, що житомиряни тоді ще грали в аматорах?

А чому б ні? Тим паче в мене є гарні приклади тих же братів Баранців, які грали у вищій лізі в Зірці, а потім пішли в аматорський “Рух” (Винники). І грають, і їм нормально.

Тоді в першому ж матчі програли Агробізнесу 0:5. Як довго перед цим разом тренувався з іншими новачками команди?

Та може неділю від сили. Нічого не встигли просто, було мало часу. Вийшли, отримали п'ять голів. Мабуть, воно й на краще було, одразу всі проблеми “повилазили”. Після цього продовжили посилюватися — прийшли Коровіков, Малєй, Колесніков. Нарешті почали показувати результат, забивати, вигравати.

Який матч за ФК Полісся найбільше запам'ятався?

Мабуть, це виїзний матч з Арсеналом-Київщиною, коли програвали 0:2 і змогли вирвати перемогу 3:2. Емоції тоді зашкалювали. І у Львові був гарний матч, шкода що так все вийшло, звісно.

Як плануєш провести свята?

Буду вдома, з родиною. До нас Алєксанов має приїхати з дружиною. Святкуватимемо в Житомирі разом

Партнери
ГЕНЕРАЛЬНИЙ / ЕКСКЛЮЗИВНИЙ
Медіапартнери