Наступна гра
Металіст 1925
Полісся
06.10.2020
23.04.2017

Рік тому МФК "Житомир" зіграв перший офіційний матч в своїй історії

Рівно рік тому - 23 квітня 2016 року - новостворений Муніципальний футбольний клуб "Житомир" зіграв свій перший офіційний матч в історії. На стадіоні "Спартак" в присутності 2500 глядачів наші футболісти приймали ФК "Малинськ" в аматорському чемпіонаті України з футболу сезону 2016. Матч завершився поразкою житомирян з рахунком 1:3, а перший в новітній історії клубу і єдиний гол за нашу команду на 91 хвилині забив один із наймолодших гравців на полі - Богдан Марченко.

Рік по тому клуб вже під назвою ФК "Полісся" дограє другий аматорський чемпіонат і атестується до ІІ ліги ПФЛ. І якщо керівництво клубу і головний тренер з того часу не змінилися, то серед гравців відбулася ротація.

Серед тих, хто 23 квітня 2016 року виходив на поле в складі МФК "Житомир", сьогодні продовжують грати за клуб шестеро гравців: Міхєєв Дмитро, Єлісєєв Олександр, Зайнчковський Максим, Слюсар Сергій, Гусак Роман, Марченко Богдан.

Дмитро Куделькін одразу по завершенню першого чемпіонату в червні 2016 року перейшов до лав одного з лідерів житомирського футзалу - ФК "Атлет". Окрім того, зараз Дмитро грає за ФК "Патріот" (Кукавка) у чемпіонаті і кубку Вінниччини разом із ще одним із екс-гравців нашого клубу - Микитою Омелянчуком.

Володимир Борисюк восени 2016 року грав за "Полісся" (Городниця) в чемпіонаті Житомирської області. За городницьку команду грає також Вакула Дмитро.

Дмитро Богуцький та Володимир Праслов, які залишили клуб найпізніше - лише цією зимою, поки визначаються зі своїми новими командами.

23.04. Житомир, стадіон "Спартак", 2500 глядачів

МФК "Житомир" – ФК "Малинськ" – 1:3 (0:2)
голи: Марченко (90+1) – Брикса (18), Назарчук (42), Рибковський (72)

МФК "Житомир": Міхєєв Дмитро, Куделькін Дмитро (25, Богуцький Дмитро), Праслов Володимир, Єлісєєв Олександр, Зайнчковський Максим, Омельянчук Микита, Слюсар Сергій, Гусак Роман, Борисюк Володимир (80, Марченко Богдан), Вакула Дмитро, Федоренко Микола.

Партнери
Медіапартнери