Наступна гра
Полісся
Карпати
08.10.2022 | 16:00 | Житомир
18.07.2018

Результат матчу “ЛНЗ-Лебедин” - “Полісся” - 0:0 (4:2 пен.)

Початок зустрічі видався на диво спокійний. Загартований Аматорським Кубком, ЛНЗ показував гідну гру проти друголігового “Полісся”. Більше того, за три хвилини господарі двічі мали можливість забивати: спочатку Грицай дивом не замкнув подачу Дєдова, а потім Ткаченко на підбиранні влучив у сітку з іншого боку. Далі команди грали рівно між штрафними майданчиками, без гострих моментів біля воріт.

У складі "жовто-зелених" найактивнішим був центрхав Немтінов. За перші 45 хвилин він тричі опинявся на ударній позиції – усі рази небезпечно. Цьому є просте пояснення: Ткаченко і Грицай відверто не встигали за 11 номером в обороні.

Щодо активностей ЛНЗ, то реальних нагод забити не було. Траплялися добре підготовлені атаки, але вони не завершувалися належним чином так, щоб змінився рахунок.

По перерві на поле вийшли новачки ЛНЗ: Горщинський і Качур. Перший додав швидкості в центрі поля, а другий постійно створював проблеми захисникам, заробляв на собі фоли. Суперники вийшли більш жвавими. Полісся влучило в стійку, а Литовчак у контратаці пробив над воротами.

Під завісу основного часу Полісся заволоділо ініціативою, створювали хороші позиційні атаки і було близьким до голу, однак цього не сталося – 0:0.

В екстра-таймах команди більше боролися зі втомою та судомами, ніж одна з одною. Обидві не поспішали вводити м’яч, тримаючи в голові серію пенальті. При цьому гості вже перед одинадцятиметровими двічі пробачили ЛНЗ. Спочатку нападник "жовто-зелених" Молочко з 12 метрів не влучив у ворота ударом з розвороту, а потім Чередніченко головою зрізав у дальній кут, але м’яч розминувся зі стійкою. Міг забити і і нападник “ЛНЗ” Горщинський, але його виходу сам на сам не вистачило сили удару і голкіпер “Полісся” Мозіль без проблем забрав м'яч до рук. І все. Пенальті.

В серії післяматчевих пенальті господарі поля не втратили можливості вийти далі та змогли забити всі одинадцятиметрові. В “Поліссі” не вдалося забити тільки захиснику Іванову, голкіпер “ЛНЗ” зумів парирувати його удар. На останньому ударі від “жовто-зелених” Козаченко знову зробив сейв і вивів команду до наступного етапу кубку України.


Арбітри:
Головний арбітр – Бич І.Г. (Київ)
Асистенти арбітра – Касанов П.П. (Вінниця), Аврамчук В.О. (Київська обл.)
Четвертий арбітр – Михайлюк П.В. (Черкаси)
Спостерігач арбітражу – Харахайчук А.Є. (Кременчук)

ЛНЗ: Козаченко, Калініч, Листопад, Кондратюк, Парфьонов Коломієць, Ткаченко, Грицай, Дєдов, Вакуленко, Литовчак;
Головний тренер: Василь Гречаний.

Полісся: Мозіль, Чередніченко, Ходуля, Іванов, Дячук, Баранов, Недоля, Немтінов, Поручинський, Богач, Молочко;
Головний тренер: Олександр Призетко.


Партнери
ГЕНЕРАЛЬНИЙ / ЕКСКЛЮЗИВНИЙ
Медіапартнери