04.05.2023

Президент «Полісся» Геннадій Буткевич взяв участь у зустрічі президента УАФ та власників ТОП-клубів Першої ліги

Президент «Полісся» Геннадій Буткевич взяв участь у зустрічі, які ініціював президент Української асоціації футболу Андрій Павелко. На зустріч були також запрошені президенти ТОП-клубів Першої ліги, які борються за підвищення у класі в нинішньому сезоні.

Під час зустрічі обговорили можливості для використання системи VAR на завершальних поєдинках чемпіонату. За словами Андрія Павелка, з такою пропозицією виступили самі клуби.

«Представники всіх чотирьох ФК під час нашої зустрічі також акцентували увагу на важливості збереження високої якості арбітражу та дотримання принципів fair play у кожному поєдинку змагань. Вдячний Володимиру Матківському («Карпати»), Олександру Слободяну («Оболонь»), Геннадію Буткевичу («Полісся»), Дмитру Кравченку («ЛНЗ») та президенту ПФЛ Олександру Каденку за принципову позицію у цих важливих питаннях! Кожна команда на полі прагне перемоги! Але саме рівні умови для кожного учасника змагань та визначення переможця у чесній боротьбі мають бути пріоритетом №1 для всіх клубів без винятку», - написав на своїй сторінці у Facebook президент Української асоціації футболу.

Після зустрічі президент «Полісся» Геннадій Буткевич наголосив, що зустріч пройшла у дружній та спокійній атмосфері, адже кожен клуб хоче перемагати в чесній боротьбі і здобувати результат за спортивним принципом.

ГЕНЕРАЛЬНИЙ / ЕКСКЛЮЗИВНИЙ