12.08.2016

Президент МФК Житомир Руслан Павлюк про підготовку до старту у Аматорському Чемпіонаті України з футболу

Президент МФК Житомир Руслан Павлюк у ексклюзивному інтерв'ю Амспорту розповів про підготовку свого колективу до старту у Аматорському Чемпіонаті України з футболу, про дальновидні та найближчі плани своєї команди, а також поділився сподіваннями на гру зі своїм найближчим суперником із Запорізької області.

Руслан Павлюк (ліворуч)

З яким настроєм підходить команда МФК Житомир до старту Чемпіонату України серед аматорів?

Настрій бойовий. Налаштовані тільки на перемогу. Ми взагалі готуємося до 2-ї ліги. Тому що Житомир не мав професійного футболу вже років 15-16, ще з часів «Полісся». Ми весною зіграли невеличкий турнір. Доволі непогано себе показали. Провели 2 навчально-тренувальних збори. У тому числі в Винниках, на базі Мирона Маркевича.

Декілька слів про підсилення у команді ..

Усі наші гравці - це вихованці та вихідці Житомира та Житомирської області. Всі свої - чужих нема. Завдання яке стоїть перед нами - мати усіх своїх гравців. Зокрема тих хлопців, що ми запросили - це хлопці – наші вихідці Які мають досвід виступів за дубль команд Прем'єр ліги, або як мінімум були на оглядинах у командах Прем'єр ліги. Всі ці хлопці вихідці професійного футболу. Але в них дещо не вийшло у професіоналах, тому вони зараз приєдналися до нас, зараз ми на шляху до професійного футболу - до Другої ліги. Тому ми з ними зараз будемо разом йти до мети.

Декілька слів про прийняття проектів за яким доведеться грати Чемпіонат України…

На сьогоднішній день прийняли рішення поділіть команди на 2 групи. Звичайний нам трохи не подобається такий підхід до організації, Але їх (організаторів – прим. ред) теж можна зрозуміти, вони намагаються всім йти на зустріч. Але це наша загальна проблема, що наші функціонері все роблять в останній момент. Це не тільки у аматорській лізі, також у професіональних. Все робиться в останню мить, в останню мить подаються заявки, платять внески, заявляють гравців і таке інше. І тому все затягується Але ми потрапили у таку групу, яка об’єднує усю Україну крім західної. Складна група географічно і трохи не вигідна, тому що на нас чекає багато переїздів..

Як так вийшло, що ви опинилися у східній групі?

Розумієте, сьогодні західна Україна насичена командами. Там більше аматорських команд ніж професійних. На відмінно від іншої України – центральної та східної, де більше професійних команд. І у нас вийшов такий перепад, наша група – це команди від Чернігова до Первомайську – від Житомира до Харкова. Географія - майже вся Україна. Більше звичайно хотілося грати у західній Україні. Тому що нам ближче було б їздити туди, до 200-400 км. Плюс мені здається що наша група вийшла трохи сильніша ніж західна. Зараз розвалився Металіст, Металург Запоріжжя, багато їхніх гравців порозбігалися в аматорські команди. Суперники дуже серйозні. Але ми готові! І настроєні боротися. Завдання максимальне – перемогти турнір, перемагати в усіх матчах.

Кого можете виділити із учасників Чемпіонату України серед аматорів у цьому році?

Агробізнес – звичайно. ОДЕК – сильна команда, Єдність, Таврія-Скіф… Думаю харківські команди себе покажуть, той самий Металіст повинен бути міцною командою. Ми будемо вчитися, дивитися, приглядатися. Для нас це все вперше. Слава Богу що в нас є підтримка влади, відбудовується місцевий центральний стадіон. Тож я думаю, ви ще почуєте про МФК Житомир не раз.

Декілька слів про найближчого суперника Таврію-Скіф, з яким будете грати перший свій матч…

Ми чули, знаємо, поважаємо цю команду. Знаємо, що там дуже багато професіональних гравців, які пограли на високому рівні. Цей суперник має усі шанси на перемогу у турнірі в загалом.

На вас чекає дуже важкий шлях до Запоріжжя, як плануєте долати відстань майже у 800 км, будете виїздити за день до матчу?

Так, за день. Будемо їхати своїм ходом. Ми не розраховували що відразу ж гра буде так далеко. Плануємо їхати вночі, автобусом, у ніч до матчу. Тому це буде важкий переїзд, годин 10-12. Приїдемо а там вже будемо відпочивати на місці. Але нічого! Ми спортсмени, будемо боротися.

Олександр Мельников, Аматорський спорт України

Партнери
Медіапартнери