Наступна гра
Полісся
Буковина
25.09.2022 | 15:00 | Житомир
12.09.2022

Президент ФК "Полісся" Геннадій Буткевич: Перш за все хочемо зайняти перше місце і вийти в УПЛ

Під час зустрічі з вболівальниками Президент ФК “Полісся” Геннадій Буткевич поділився своїми враженнями від матчу та озвучив завдання перед командою на сезон.

“Я заходив після матчу в роздягальню і сказав: “Якщо так будете грати, то треба з собою аптечку возити з валеріаною”. А так - взагалі приємно, виграли, старались. Погода трішки не дала можливості проявити себе в технічному плані. Фізично виглядали непогано і результат позитивний”, - розповів в розмові з журналістами президент ФК “Полісся” Геннадій Буткевич.

Президент також розповів, що у цьому сезоні перед командою стоять максимальні завдання.

“Першочергово - це виграти перше місце, отримати золоті медалі і вийти в УПЛ для того, щоб боротися з вищим дивізіоном, з такими клубами як “Шахтар”, “Динамо”, “Дніпро”, “Зоря”. У нас тренерський склад дуже сильний. Хлопці виконують всі вимоги, необхідні для перемоги. Результат видно вже. Поки офіційні ігри в Чемпіонаті не програємо, Winter Cup виграли у такого клуба як “Металіст”. Якісна гра - гарний настрій у хлопців. Ну, і в першу чергу усе це для для вболівальників. Ми ж бачимо які люди задоволені, а це принесе нам перемогу і у війні, з таким відношенням до справи”, - сказав Геннадій Буткевич.

Партнери
ГЕНЕРАЛЬНИЙ / ЕКСКЛЮЗИВНИЙ
Медіапартнери