Наступна гра
Металіст 1925
Полісся
06.10.2020
23.07.2020

Прем'єр-лігові «Шахтар», «Зоря» і «​Олімпік», друголігові «​Чайка» і «​Верес» - суперники «Полісся» на НТЗ

Житомирське «Полісся» зіграє матчі-спаринги з основними командами Прем'єр-Ліги: донецьким «Шахтарем» та луганською «Зорею». Про це в коментарі сайту «Спортивний Житомир» розповів головний тренер «жовто-зелених» Сергій Шищенко. За словами коуча, він хотів би провести матчі в Житомирі, щоб житомирські вболівальники могли підтримати улюблену команду, втім, наразі центральний стадіон не зможе прийняти ці ігри.

Окрім спарингів з основними командами «Шахтаря» (26 липня) і «Зорі» (7 серпня), 31 липня заплановано матч з «Чайкою», 1 серпня - з донецьким «Олімпіком», 8 серпня з «Вересом». «Нам дзвонять команди з Прем'єр-Ліги і ми хотіли б зіграти на нашому стадіоні, тому що це було б престижно для клубу. Не часто команди Прем'єр-Ліги можуть приїхати до нас в місто і коли вони приїдуть ми ще не знаємо, можливо, в кубкових матчах. Але все одно, для людей для престижу клубу це було б круто. Але поки, через певні нюанси, тимчасові труднощі, які хочеться, щоб вони вже вирішувалися якомога швидше, ми не можемо. Втім, думаю, для клубу це було б здорово», - каже головний тренер «поліських вовків».


Найближчий товариський поєдинок ФК «Полісся» може зіграти вже у цю неділю на стадіоні «Олімпійський» у Києві. «У нас вже є домовленість з луганською «Зорею» і вже підтверджено матч з донецьким «Шахтарем» на «Олімпійському» о 19 годині 26 липня. Зараз ми вирішуємо питання в плані тестування, тому що це все-таки «Шахтар», нам потрібно всім бути здоровими. Зараз потрібно вирішити проблему з тестами, як ми протестуємо футболістів в черговий раз і вже офіційно, якщо все буде нормально, то в неділю о 19 годині будемо грати на «Олімпійському» з донецьким «Шахтарем», - сказав Сергій Шищенко.

Партнери
Медіапартнери