Наступна гра
Полісся
Карпати
08.10.2022 | 16:00 | Житомир
13.07.2018

Представляємо суперника ФК "Полісся" в кубку України

Представляємо суперника “Полісся” у першому попередньому раунді Кубку України серед професіональних команд - ФК “ЛНЗ-Лебедин”.

Футбольний клуб “ЛНЗ-Лебедин” засновано у 2006 році. Однак перші 7 років він носив назву “Шпола-ЛНЗ-Лебедин”, тому що частково витрати на команду покривав бюджет Шполянського району. Наразі триразового чемпіона Черкаської області утримує головний спонсор – група компаній LNZ, завдяки якій у 2016 році побудовано “ЛНЗ-Арену” та створено найкращі в області умови для футболістів, тренерів і всіх, хто працює в “ЛНЗ-Лебедині”.

Увесь час свого існування “ЛНЗ” провів у вищій лізі чемпіонату області, окрім сезону 2013. Тоді з деяких сторонніх причин керівництво вирішило не брати участь у вищій лізі. Пониження в класі минуло безболісно – одразу перше місце і повернення в “еліту”.

Першим тренером команди був Петро Славінський, який очолював її з 2006 до 2011 року включно. За цей період клуб всього двічі не потрапив до трійки призерів чемпіонату. Двічі виграв “золото”, одне “срібло” і “бронзу”. Зараз Петро Славінський працює з дитячо-юнацькими командами “ЛНЗ” разом із Сергієм Табаченко.

У 2012 році тренером став Василь Гречаний, який незмінно працює до цього часу. У дебютному для себе сезоні він здобув із командою друге місце. За всі роки роботи під його керівництвом команда здобула “срібло”, “бронзу” і по разу стала чемпіоном області у вищій та першій лігах.

У 2017 році ЛНЗ уперше виграв Кубок Черкаської області.

У 2017 році ЛНЗ вдруге поспіль достроково виграв чемпіонат Черкаської області.

У цьому році, в дебютному для себе сезоні на аматорському рівні, ЛНЗ стали володарями аматорського кубку України.

Фото

Партнери
ГЕНЕРАЛЬНИЙ / ЕКСКЛЮЗИВНИЙ
Медіапартнери