19.05.2018

"Полісся" змарнувало нагоду перемогти "Агробізнес"

У суботу 19 травня "жовто-зелені" змарнували нагоду перемогти лідера групи "А" команду "Агробізнес". На 62 хвилині Вадим Шаврін не реалізував пенальті, який же сам і заробив - занадто потужно розвів м'яч і голкіпера Костянтина Одольського.

Загалом матч вийшов рівним, багатим на боротьбу. Уже на 8 хвилині гості заробили перший кутовий. За декілька хвилин Сергій Дячук пробив вище воріт суперника, на 15-й хвилині Вадим Бовтрук пройшов правим флангом і теж неточно пробив по воротах. За три хвилини перший кутовий заробили гравці "Полісся".

У другій половині першого тайму Іван Когут небезпечно прострілив до воріт Олега Шевченка, однак нападник Віталій Груша спрямував м'яч повз стійку. За пару хвилин після штрафного біля воріт "Агробізнеса", гравці суперника відбили м'яч, "жовто-зелені" зберегли його - епізод завершився ударом Ярослава Богунова з правого флангу, однак м'яч потрапив до рук Одольського.

У перерві в Новограді-Волинському задощило. Хоча це не завадило розіграти серед власників квитків клубну артрибутику: шарф і чашки та головний приз - планшет від партнера Укргазбанку.

Другу половину матчу інтенсивніше розпочали гості. На 51 хвилині футболісти "Агробізнеса" одержали нагоду - заробили штрафний у 25 метрах після порушення правил Юрієм Малєєм. Однак із прямим ударом впорався Олег Шевченко. За п'ять хвилин Андрій Скакун прострілив із лівого флангу, однак Андрій Гурський перевів м'яч на кутовий. Згодом небезпечний пас, що виводив на побачення віч на віч з голкікпером, на Богдана Семенця віддав Віталій Груша - утім, капітан "Агробізнеса" не дотягнувся до м'яча.

Уже за дві хвилини - на 58-й - Вадим шаврін своїм ударом перевірив реакцію Одольського. Згодом нападника "жовто-зелених" дальньою передачею вивели на зустріч із голкіпером, Одольський вийшов із воріт і збив Шавріна - арбітр вказав на 11-метрову позначку. Утім, Вадим не влучив у ворота. Надалі гра так і продовжила відбуватися "на зустрічних курсах", у боротьбі.

На останній із трьох доданих хвилин Сергій Дячук сфолив біля власних воріт, арбітр призначив штрафний, однак м'яч ударом кулаками виніс Олег Шевченко. Після цього свисток Романа Блавацького зафіксував "суху" бойову нічию.


24-й тур, 2-га ліга (група "А") сезон 2017/18

ФК "Полісся" - ФК "Агробізнес" - 0:0 (0:0)

19.05.18, стадіон "Авангард", м. Новоград-Волинський, 800 глядачів.

Нереалізований пенальті: Шаврін (62)

Полісся: Шевченко О. - Гурський (к), Кузнєцов, Шевченко Н., Дячук, Лебедь, Швець (Коновалов, 76), Бовтрук (Олексієнко, 86), Малєй (Демчик, 68), Богунов, Шаврін.

Запасні: Кучерявий, Задерецький, Алексанов, Олексієнко, Коновалов, Демчик, Коровіков.

Головний тренер - Олександр Призетко.

Агробізнес: Одольський - Дубчак, Полторацький, Курило, Спотюк, Думанюк (Юхимович, 86), Кухарук, Скакун (Когут М. 59), Когут І. (Шевчук, 74), Груша, Семенець (к) (Темнюк, 66).

Запасні: Чорнобай, Шум, Юхимович, Когут М., Шевчук, Гагун, Темнюк.

Головний тренер - Андрій Донець.

Попередження: Гурський (21), Малєй (51), Дячук (60), Лебедь (83) - Одольський (62)

Арбітри: головний - Роман Блавацький (Львів), асистенти - Тарас Семанюк (Івано-Франківськ), Олег Притула (Львівська обл.), 4-й арбітр - Павло Дубровець (Житомир).

Cпостерігач арбітражу - Андрій Байсарович (Луцьк).

Фото

Партнери
Медіапартнери