Полісся
06.10.2020
29.01.2020

«Полісся» здобуло вольову перемогу над вінницькою «Нивою»

28 січня, в рамках зимових навчально-тренувальних зборів, футбольний клуб «Полісся» провів перший контрольний поєдинок у 2020 році. Суперником «жовто-зелених» стали вінничани.

Більшу частину першого тайму ініціатива була на боці гостей, адже за, майже, 30 хвилин матчу вінничани зуміли двічі розписатися у воротах господарів. Спочатку в обіграш пішов ветеран гостей Браславський, який і відкрив рахунок ударом у дальній кут воріт. А після вдалої контратаки рахунок подвоїв Антон Брижчук.

Хоч це був і товариський поєдинок, поліщуки не збиралися віддавати гру, і пішли вперед відігрувати пропущені м’ячі. Перший м’яч вдалося відіграти після перехоплення у центрі. Галенков спокійно розібрався із захисниками суперника і пробив точнісінько у нижній кут воріт – 1:2. Ще до перерви господарям вдалося вирівняти цифри на табло. З подачі кутового Семчук відправив круглого у сітку воріт – 2:2.

По перерві обидві команди намагалися тримати темп гри і постійно обмінювалися атаками, однак, у переважній більшості вони не були небезпечними. Лише у середині другого тайму «жовто-зеленим» вдалося вийти вперед. Після відмінної передачі Тимошенка, забитим м’ячем відмітився, можливий, зимовий новачок команди.

Отож, «Полісся» здобуває першу перемогу у новому році і продовжує готуватися до регулярного чемпіонату.

«Полісся» (Житомир) – «Нива» (Вінниця) – 3:2.

28 січня 2020. Житомир, «Спартак арена». Товариський матч.