Полісся
03.05.2021 | м. Волочиськ | стадіон Юність
21.11.2020

"Полісся" зазнає другої поспіль домашньої поразки

Житомиряни і миколаївці перед матчем були сусідами по турнірній таблиці, займаючи сьому і восьму позиції відповідно, набравши по 19 очок (при двох матчах в запасі у "Полісся"). Клуби обійшлися без випадків коронавірусу в командах перед грою, у "Полісся" був відсутній лише півзахисник Максим Гавриленко через дискваліфікацію. У попередньому турі команда Сергія Шищенка перемогла Гірник-Спорт 2:0 і підходила до зустрічі в гарному настрої, а ось "Миколаїв" минулого туру розкатав нічию з "Нивою" 0:0.

Старт матчу видався не надто активним, чому також сприяла погода в Києві – гравці вийшли на поле за мокрого снігу. "Полісся" в перші хвилини запам’яталося ударом у ствір воріт від Марата Даудова, але Лободров забрав круглого в руки. А ось "Миколаїв" відповів голом на 15-й хвилині: після подачі з кутового Охрончука і подальшої скидки, м’яч добре ліг на ногу Володимиру Одарюку, який зльоту потужним ударом пробив Яшкова.

У першій половині "Поліссю" так і не вдалося створити будь-якої небезпеки біля воріт "корабелів", хоч в цілому гра і виглядала так само. Можна згадати удар з меж штрафного майданчика Повалія, але захисник "Миколаєва" завадив м’ячу долетіти до воріт Лободрова. А ось команда Іллі Близнюка забила другий гол в кінцівці тайму: Володимир Одарюк зробив дубль, відправивши м’яч у сітку з меж штрафного після пасу Куксенка – 2:0. Саме за такого рахунку пролунав свисток на перерву.

У другому таймі "Миколаїв" контролював гру, але пропустив м’яч після справжньої плутанини. Ярослав Галенко прийняв м’яч за межами штрафного і з розвороту пробив у кут воріт гостей. Все б нічого, але воротар Корабелів Лободров далеко вийшов з воріт і не мав ніякої можливості перешкодити круглому влетіти в сітку. Натхненний початок другої половини для команди Сергія Шищенка – 1:2.

Здавалося, що "Полісся" має шанс зачепитися хоча б за нічию в цій грі, але гості так не вважали. Спрацювала заміна від Іллі Близнюка: Вадим Вітенчук протягнув м’яч від центру і зважився на дальній удар, пославши сферу точно в ближній кут воріт номінальних господарів. Не дуже вдало зіграв в цьому епізоді воротар житомирян Антон Яшков, який бачив момент удару і м’яч, але не зміг до нього дотягнутися.

Наприкінці матчу штрафний з ідеальної позиції пробивали футболісти "Полісся", але Володимир Савошко відправив м’яч над поперечиною Лободрова. Миколаїв здобув важливу перемогу в грі з сусідом турнірній таблиці і наблизився до лідируючої групи, а "Полісся", яке поки що не має “дому”, не змогло зачепитися за очки з міцною командою Близнюка.

Перша ліга, 14 тур 20.11.2020. 13:00 Київ, НТК ім. Баннікова

Полісся (Житомир) – МФК Миколаїв 1:3

Арбітр: Владислав Дорош (Одеса)

Голи: Галенко, 57 – Одарюк, 16, 43, Вітенчук, 76

Полісся (стартовий склад): Яшков, Жук, Швець, Прокопчук, Власюк, Чернецький, Даудов, Ковальов, Понєдєльнік, Повалій, Галенко.

Запасні: Механьков, Шевченко, Притиковський, Тимошенко, Семчук, Кузнецов, Бринько, Галенков, Савошко, Медведєв.

Головний тренер - Сергій Шищенко.

МФК Миколаїв (стартовий склад): Лободров, Кулінич, Порох, Парцванія, Ульянов, Кушніренко, Паламар, Охрончук, Одарюк, Куксенко, Сула.

Запасні: Агаларов, Кравченко, Росляков, Вітенчук, Березянський, Прядун, Войцехівьский, Ляшевский, Попов, Фальковський.