Полісся
19.03.2021
30.11.2020

"Полісся" завершує осінню частину Першої ліги поразкою від "Агробізнеса"

Перемога над "Миколаєвом" в минулому турі додала емоцій гравцям Агробізнесу, адже команда Чижевського вийшла на перше місце за підсумками першого кола. У неділю у разі перемоги "Агробізнес" міг стати одноосібним лідером Першої ліги, тому з мотивацією в цій грі у гостей не було проблем. Відзначимо, що до цього виїзду "Агробізнес" виграв шість матчів поспіль, що є найкращою серією сезону. В історії протистоянь проти житомирського "Полісся" "Агробізнес" отримав сім очок з дев’яти можливих, проте навряд чи гості могли розраховувати на легку прогулянку, адже "Полісся" знає як давати бій будь-якому супернику.

Опоненти довго придивлялися один до одного, а перша гострота в матчу з’явилася лише на 18 хвилині, коли Галенко від лінії штрафного дав передачу під удар Гавриленку, який відмінно приклався до м’яча, але занадто неточно. А в наступній атаці гості забили: Даудов завозився з м’ячем в центрі поля, його обікрав Микола Когут, знайшов розрізною передачею Семенця, який з району штрафного сильно пробив в дальній кут - 0:1.

Господарі перехопили ініціативу і протягом наступних десяти хвилин мали свої напівмоменти, розіграли декілька кутових, але гравці "Агробізнесу" виглядали швидшими і читали всі можливі продовження атак від суперника. А на 30-й хвилині команда Чижевського забила вдруге в результаті затяжної позиційної атаки. Микола Когут отримав передачу на правому фланзі і зробив простріл низом у штрафну. М’яч після рикошету опинився у Груші, який без роздумів пробив з району 11-метрової позначки.

Вже на початку другого тайму рахунок став розгромним. Черненко навісив з кутового, Юхимович несподівано опинився один перед порожніми воротами і ударом головою довів рахунок до 0:3. Надалі гості віддали ініціативу супернику, за що і поплатилися на 75-й хвилині. Понєдєльнік заробив пенальті, вдало підставившись на куті штрафного, а Галенко розвів м’яч і Мозіля по різних кутах. На більше житомирян не вистачило і "Агробізнес", здобувши перемогу, на зимівлю йде на першому місці.

Перша ліга, 16 тур 29.11.2020

13:00, Київ, НТК ім. Баннікова

Полісся (Житомир) – Агробізнес (Волочиськ) 1:3

Арбітр - Євген Петренко (Одеса)

Голи: Галенко 75 (п) – Семенець 20, Груша 30, Юхимович 50.

Полісся (стартовий склад): Маханьков, Бринько, Швець, Прокопчук, Власюк, Гавриленко, Даудов, Чернецький, Понєдєльнік, Галенков, Галенко.

Запасні: Яшков, Шевченко, Притиковський, Ковальов, Жук, Кузнецов, Савошко, Повалій, Семчук, Медведєв.

Головний тренер - Сергій Шищенко.

Агробізнес (стартовий склад): Мозіль, Романюк, Юхимович, Дідик, Курило, І.Когут, Думанюк, М.Когут, Черненко, Груша, Семенець.

Запасні: Воробей, Артим, Ярмоленко, Слотюк, Косовский, Немтінов, Петров.