13.08.2018

"Полісся" вперше в цьому сезоні зазнав поразки

12 серпня в рамках 4-го туру чемпіонату України з футболу серед команд ІІ ліги "Полісся" приймав вдома вінницьку "Ниву". Перша поразка житомирян в цьому сезоні. Вінничани забили два м'ячі у ворота господарів.

Господарі матч розпочали активніше, вінничани контратакували. На 7-й хвилині Ігор Маляренко вивів у прорив по лівому флангу Володимира Савошка, але арбітр зафіксував офсайд.

Обидві команди були заряджені на позитивний результат і не хотіли поступатися на кожному клаптику поля. На 9-й хвилині Олександр Дударенко пішов у підкат, сфолив і побачив перед собою жовту картку.

Чудові нагоди вивести команду вперед мали нападники “жовто-зелених”. На 28-31 хвилинах ми мали гольові моменти. Але після ударів Вадима Шавріна і двічі Дмитра Демчика (головою та ногою) м’яч проходив поруч зі штангою.

На 36-й хвилині «Нива» відкрила рахунок. Михайло Шестаков залишився неприкритим і чітко замкнув простріл Маляренка – ударом головою з 9-и метрів. 0:1!

«Нива» виграла перший тайм. Але “жовто-зелені” збільшили тиск на суперика і намагалися вирівняти рахунок ще до перерви. За підсумками першого тайму спостерігалася приблизна рівність: команди нанесли по 6 ударів, з них 2 – в рамку воріт.

Активніше розпочало «Полісся» другий тайм, але захисники суперника діяли уважно. На 50-й хвилині після навісу зі штрафного удару Володимира Савошка Михайло Шестаков міг подвоювати рахунок. Але трохи не дістав м'яч у воротарському майданчику.

Гольові моменти продовжували виникати біля воріт “Ниви”. На 55-й хвилині Ігор Поручинський увірвався у карний майданчик і потужно пробив – поруч зі стійкою. Незабаром результативний форвард житомирян Вадим Шаврін виходив на побачення із голкіпером «Ниви» Артемом Кулінічем. Але накотив не сильно і прямо в руки кіперу гостей.

На 60-й хвилині також не найкращим чином зіграв Євгеній Немтінов, який вийшов на заміну. Він викотився на «п’ятачок» перед воротами, але забарився із ударом і захисники тут же вибили м'яч зі штрафного майданчика. На 63-й хвилині зльоту під поперечину, знову, стріляв Ігор Поручинський – в красивому сейві Кулініч перевів м’яча на кутовий.

Житомиряни продовжували атаки на ворота суперника, а «Нива» продовжували діяти «другим номером», по результату. Не забувала контратакувати – по правому флангу швидко тікав від оборонців Ігор Маляренко, по лівому – Михайло Шестаков.

А на 66-й хвилині Павло Федосов, після удару від воріт, прорвався в штрафну зону. В оточенні захисників форвард гостей рішуче пробив з десяти метрів у ближній кут. І воротар Олег Мозіль виявився безсилим. 0:2!

Щоб спробувати якось виправити ситуацію, тренерський штаб господарів почав випускати свіжі сили. Денис Колчін також провів декілька замін. Продовжували обмінюватися атаками суперники але під кінець матчу гра заспкоїлась.

На останній хвилині основного часу «Полісся» отримало право на штрафний удар прямо перед лінією карного майданчику. Потужним ударом Вадим Шаврін влучив у стінку нивівців.

Головний арбітр матчу компенсував 4 хвилини часу. Але це не врятувало “Полісся” від першої поразки в цьому сезоні. Отже, фінальний свисток і перша перемога «Ниви».

«Полісся»: 1. Олег Мозіль (в), 3. Павло Іванов, 5. Ігор Чередніченко (к), 20. Ігор Поручинський (Євген Кузнєцов, 88), 15. Дмитро Баранов (8. Андрій Шишигін, 72), 13. Віталій Сокуренко (11.Євгеній Немтінов, 46), 4. Ілля Ходуля, 25. Артем Недоля (99. Сергій Молочко, 77), 96. Артем Меркушов, 14. Дмитро Демчик (9. Ігор Богач, 68), 7. Вадим Шаврін.

Запасні гравці: 23. Олександр Литвиненко (в), 10. Максим Чеглов.

Головний тренер: Олександр Призетко.

«Нива»: 1. Артем Кулініч (в) – 4. Сергій Андрєєв, 5. Антон Музиченко, 11. Ігор Маляренко (к), 15. Михайло Шестаков (7. Андрій Маляренко, 90+1) 17. Володимир Савошко (16. Артем Шаповаленко, 84), 19. Денис Долінський (12. Владислав Палій, 90+3), 20. Вадим Хохлов, 21. Олександр Дударенко (8. Олександр Менжега, 73), 25. Павло Федосов, 10. Максим Яськов 89), 55. Дмитро Гарванко.

Запасні гравці: 99. Максим Гурідов, 9. Віктор Коровіков.

Головний тренер: Денис Колчін.

Попередження: Недоля (41) – Дударенко (9), Музиченко (22), Хохлов (40).

Головний арбітр: Андрій Кошура (Чернівці);