06.11.2022

«Полісся» вдома переграло «Ниву» із рахунком 2:1. Післяматчеві коментарі

ФК «Полісся» обіграло тернопільську «Ниву» у домашньому матчі 11 туру ЧЕмпіонату України з футболу серед команд І ліги «VBET UA Перша». За житомирян відзначились Василь Грицук на 39 хвилині та Дмитро Шастал на 46 хвилині.

«Перший тайм непоганий. Що сподобалось — настрій, швидкий контроль. Особливо мені сподобались наші стандарти. Ви розумієте, що у нас є зріст, на тренуваннях ми над цим працюємо. Другий тайм — погано. Зараз у нас була чоловіча розмова з футболістами. Я незадоволений і будемо розбиратись. Але команда лідер не має права так грати для своїх вболівальників, як ми грали другий тайм», - сказав в післяматчевому коментарі головний тренер ФК «Полісся» Юрій Калітвінцев.

«Всі задоволені, всі раді перемогти. Ми граємо для вболівальників і кожну гру, кожен матч хочемо вигравати. З «Нивою» в нас так склалось, що всі матчі — в’язкі, тягучі, можливо, десь некрасиві для глядачів. Ми чекали такої гри і готувались. Для нас нічого несподіваного вони не зробили. Будь-які думки про якесь «прокляття» в матчах з «Нивою» йдуть з голови. Ніякого «прокляття», як виявляється, нема. Я хочу передати всім нашим захисникам-вболівальникам нашу підтримку, ми за вас вболіваємо. Слава ЗСУ, слава Україні!», - сказав капітан ФК «Полісся» Владислав Огіря.


«Коли забивав, то побачив боковим зором, де менше гравців знаходиться і в той кут бив. Загалом, я думаю, що треба розбирати два тайми окремо. Бо в першому таймі була хороша робота над помилками, якщо порівнювати з першим колом. Тобто, ми добре готувались на цю гру. І перший тайм показав, що ми можемо і з таким суперником грати, який дуже мотивований проти нас. На жаль, другий тайм суперник за рахунок емоцій, довгих передач трошки спробував повести гру. І було декілька періодів, що було важкувато. За рахунок того, що вони бігли, за рахунок емоцій, за рахунок того, що вони хотіли забити», - сказав півзахисник ФК «Полісся» Дмитро Шастал.

ГЕНЕРАЛЬНИЙ / ЕКСКЛЮЗИВНИЙ