27.02.2020

«Полісся», у результативному матчі, перемогло хмельницьке «Поділля»

У середу, 26 лютого, житомирське «Полісся» вдруге зіграло товариський поєдинок проти хмельницького «Поділля» на зимових навчально-тренувальних зборах.

Команди видали захоплюючий матч у Житомирі, адже на двох забили шість м’ячів. Вже з перших хвилин поєдинку ініціативою володіли господарі поля і постійно створювали небезпечні моменти біля воріт гостей. Відтак, вже на шостій хвилині відзначився екс-гравець «Поділля» Сергій Швець і вивів команду вперед. Перший тайм завершився мінімальною перевагою житомирян - 1:0.

По перерві команди подарували вболівальникам, які були присутні на трибунах, справжнє свято. Дублем відзначився ще один екс-гравець «Поділля», який зараз перебуває на перегляді у команді «Полісся», Олександр Музичук.

Вже за кілька хвилин хмельничани відіграли відразу два м’ячі. Спочатку забив Панасенков, а через хвилину рахунок подвоїв Ліповуз. Однак, останнє слово було за господарями. Євгеній Терзі, реалізованим одинадцятиметровим, поставив крапку у цьому поєдинку.

Таким чином, у другому матчі на зборах, «жовто-зелені» результативно перемогли хмельницьке «Поділля» - 4:2.

«Полісся» (Житомир) – «Поділля» (Хмельницький) – 4:2.

Товариський матч. 26 лютого 2020. Житомир, «Спартак арена».