Полісся
24.04.2021
01.04.2021

"Полісся" у меншості вириває нічию у "Прикарпаття"

В очікуванні своїх перших перемог у 2021 році на поле вийшли 14 команда Першої ліги проти 10 – при семи очках різниці. Пам’ятаючи про нічию в першому колі, було зрозуміло, що команди будуть битися не на життя, а на смерть і на цей раз.

Господарі відійшли від практики гри в два форварда – Андрейчук залишився в запасі, а поруч з Семотюком і Волошиновичем вийшов атакувальний хавбек Кузьмін (тут була хитрість – він зайняв місце правого захисника, а Борисевич звільнився для більш притаманної для себе ролі центрхава). Також варто було звернути увагу на повернення в рамку досвідченого Новака і в захист Мелінішина. "Полісся", в свою чергу, кинуло в гру посилений оборонний блок – цю схему можна було трактувати навіть як 5-4-1, хоча один з центрбеків явно в деяких фазах гри підбирався ближче до чистого опорника Гавриленка.

Мабуть, дуже багато накипіло на серці у "Прикарпаття", яке за останні чотири матчі набрало лише одне очко, а вдома не вигравало з середини листопада. Тому що з перших хвилин бойовиті господарі почали тиснути на редути "Полісся". Вже на третій хвилині справжнє випробування на міцність пережив воротар житомирян Маханьков. Він не з першої спроби впорався з ударом Геника з лінії штрафного, зате встиг ногою вибити м’яч, можна сміливо сказати, що страж воріт гостей зняв м’яч з ноги у форварда Барчука.

На 20 хвилині здалеку щільно пробив Борисевич – знову Маханьков не став фіксувати м’яч після сильного удару. Пізніше універсал господарів дуже добре перевірив житомирського воротаря і зі штрафного. А що ж "Полісся"? Більшість стандартів – повз ворота. З гри можна згадати, як Даудов дотепно підключив на куті воротарського Галенка, але форварду незручно було бити робочою ногою, він вирішив прострілити і відправив м’яч туди, куди навіть не біг ніхто з одноклубників. Ще раз крутив метрів з 20-ти по діагоналі досвідчений Грицук, але не докрутив в дальній кут.

Те, що "Прикарпаття" постарається обов’язково використовувати кінцівку першого тайму, було очевидно. І ось на 36 хвилині Семотюк відпрацював м’яч для Барчука і той ударом в дальній кут забив – рефері взяття воріт не зарахував. Мабуть, через офсайд у Волошиновича, який набігав назустріч м’ячу. Що не вийшло в цьому моменті – вийшло вже за кілька хвилин. Спрацювала знову ця ж зв'язка. У ході швидкої атаки через лівий фланг на вістрі опинився Барчук, але його удар прийшовся в суперників, зате першим на підборі був Волошинович, який і пробив в дальній кут – 1:0.

Другий тайм "Прикарпаття" почало з дуже перспективного штрафного – Маханьков потягнув точний удар Барчука. А ось гравці "Полісся" не завжди встигали за переміщеннями суперників. Коли Гавриленко пристойно зачепив Семотюка, рефері Когут видалив його з поля. Відразу згадався матч першого кола між суперниками на столичному стадіоні імені Баннікова, коли починало 22 гравця, а закінчувало 19…

Здавалося, вести в рахунку в більшості – це велика заявка на перемогу. Але слизький рахунок "Прикарпаття" не змогло ні закріпити, ні утримати. Після передачі Галенкова з правого флангу бив Терехов. Його удар голкіпер потягнув, однак на добивання встигав Островський і з близької відстані зрівняв цифри на табло – 1:1. Цей епізод трохи заспокоїв гру: гості у меншості не сподівалися на переможний штурм, у господарів просто не вистачало в запасі гравців калібру Волошиновича, Барчука чи Семотюка щоб переломити хід поєдинку. Були моменти, коли прикарпатці просто-таки хапалися за голови від розчарування, а коли в кінці ще й видалили Борисевича, це була фінальна крапка.

MAN OF THE MATCH: ДЕНИС ОСТРОВСЬКИЙ (ПОЛІССЯ)

Зимовий новачок житомирян, який вийшов на заміну, врятував гостей від поразки у матчі, де поразка була дуже і дуже ймовірною.

17:00 Івано-Франківськ, стадіон "Рух" 19 тур Першої ліги