04.05.2021

"Полісся" у гольовій перестрілці поступається "Агробізнесу"

Дуже важливий матч залишив перший календарний тур на травневий розгуляй. У Волочиськ прибуло "Полісся", яке якраз напередодні обіграло "Волинь". За цю перемогу наставник житомирян Шищенко був визнаний кращим тренером туру, а молодий нападник Коваль, забивши три м’ячі за два останні матчі, знову опинився в збірній туру. Чи варто було "Агробізнесу" побоюватися цього суперника? Звісно так. Занадто багато очок розгубили підопічні Чижевського, занадто малий у них кадровий резерв і можливість варіювати грою, щоб зверху вниз поглядати нехай навіть на новачків Першої ліги. Якщо господарі виставили традиційні для себе 4-5-1, то гості спробували здивувати, випустивши одночасно силового форварда Галенка та швидкого і невисокого Коваля, а також організували 4-4-2 без яскраво виражених вінгерів.

Тому похвально, що "Агробізнес" з перших хвилин постарався позначити гостроту. І якщо Семенець небезпечний простріл Семенюка не замкнув лише через блок від суперників, а воротар Маханьков парирував сильний удар Черненка, то через кілька хвилин сам вінгер господарів відкрив рахунок. Семенюк отримав пас з правого флангу від Дудика і в дотик забив з меж воротарського – 1:0. Другий гол у чемпіонаті для Сергія.

Тут треба визнати, що "Полісся" намагалося огризатися. Уже в дебюті намагався пробити головою невисокий форвард Коваль, пізніше гостро пробивав з лівого краю Власюк, непогано підключався до атак активний Понедєльнік, а перед перервою після поперечного пасу Грицука Гавриленко дуже небезпечно, але трохи неточно пробив здалеку. Треба було закріплювати перевагу і господарям це вдалося в компенсований час першого тайму. Семенюк підключив до атаки Романюка, і Юрій видав на гора майстерність: на замасі прибрав захисника Власюка і з лівої ноги запустив м’яч у дальню "шістку" – 2:0. Третій гол для правого захисника (при шести асистах) і друга в чемпіонаті гольова передача для його асистента.

Напевно у житомирян був план порятунку, але його зруйнував швидкий гол господарів. Після скидки Думанюка, Семенець прийняв м’яч на груди і, помітивши вихід воротаря, метрів з 20-ти правою запустив ще один красивий м’яч – 3:0. Це четвертий гол Богдана в чемпіонаті, ще один він забив в кубку – так-так, в чвертьфіналі Шахтарю. Житомиряни намагалися відігратися, але п’ята Ковальова після удару Власюка не дезорієнтувала воротаря "Агробізнесу" Мозіля. А слідом активний Власюк відгукувався на закид Грицука, але і бити-то не було сенсу - офсайд.

Підсумком штурмових атак Полісся став заслужений гол. Грицук на межі штрафного майданчика почав пакувати суперників і виконав відмінну подачу на лінію воротарського майданчика, де інший півзахисник, Гавриленко, випередив усіх і в падінні прокинув м’яч повз Мозіля – 3:1.

Це надихнуло гостей, пішли заміни і ось інтрига повернулася до гри. Островський і Жук влаштували перепасовку на підступах до штрафного майданчика, пас Вадима адресувався не Власюку, але він вже на куті воротарського випередив одноклубника і з правої ноги пробив у дальній нижній кут – 3:2. Три очки, які, здавалося, вже в кишені "Агробізнесу", почали випаровуватися у господарів прямо на очах.

Втім, за рахунок організованості і своєчасних замін "Агробізнес" не дозволив суперникам довести справу до сенсації. 45 очок набирає волочиський клуб і максимально наближається до трійки кращих, "Полісся" з 28 очками залишається на десятому місці.

16:00 Волочиськ, стадіон "Юність"