24.02.2020

«Полісся» та «Нива» розійшлися миром у контрольному матчі

У неділю, 23 лютого, наша команда зіграла перший контрольний поєдинок на третьому етапі зборів проти вінницької «Ниви».

Це був другий товариський матч, який команди зіграли у цьому міжсезонні. Нагадаємо, що у першій очній зустрічі житомиряни здолали вдома вінничан з рахунком – 3:2.

Цього разу господарями поля була саме вінницька «Нива», яка приймала гостей на полі спортивного комплексу «Нива». Було помітно, що вінничани, на правах господарів, активніше діяли на полі та, навіть, створили кілька потенційно небезпечних моментів біля воріт житомирян у першому таймі.

По перерві, головний тренер «Полісся» провів ряд замін та зробив деякі перестановки, що дозволило більше контролювати м’яч та наступати на ворота господарів. Мали кілька гарних нагод вразити ворота суперника у другому таймі «жовто-зелені», однак кіпер «Ниви» раз-по-раз парирував удари наших футболістів.

Отож, не судилося вболівальникам, які прибули на стадіон аби підтримати улюблену команду, побачити забиті м’ячі у цьому поєдинку, адже матч завершився «сухою» нічиєю – 0:0.

«Нива» (Вінниця) – «Полісся» (Житомир) – 0:0

Товариський матч. 23 лютого 2020. Вінниця, спортивний комплекс «Нива».