01.02.2022

“Полісся” розпочало підготовку до турніру Winter Cup 2022

Футбольний клуб “Полісся” прибув до Анталії у Туреччині, де розпочав третій навчально-тренувальний зимовий збір у 2022 році. Під час цього збору команда візьме участь у турнірі Winter Cup 2022, де зіграє з харківським “Металістом”, одеським “Чорноморцем” та рівненським “Вересом”.

За словами головного тренера “Полісся” Юрія Калітвінцева, загалом команда проведе у Туреччині майже місяць.

“Ми навантаження не знижуємо, а навпаки збільшуємо. Так, у нас турнір, ми хочемо виступити в ньому вдало, але турнір - не найголовніше, ми через турнір готуємось до відновлення Чемпіонату. Але хочеться і ми постараємось зіграти вдало на цьому турнірі. Результат, можливо, не настільки цікавить, а от якість гри вже має точно бути. Навантаження будуть збільшуватись, ми виходимо на новий етап, де буде вже й швидкісно-силова робота і спеціальні швидкості. Легко не буде, але хлопці прибули в доброму настрої, вони трохи відпочили вдома. Тут ми будемо знаходитись практично місяць, ми до цього готові. Умови добрі. МИ сюди приїхали не відпочивати, а для роботи тут все є”, - каже Юрій Калітвінцев.

Перед турніром тренуватись у загальній групі розпочав і чемпіон світу з боксу Олександр Усик.

“Коли ми познайомили його з командою, то ми представили Олександра Усика. Я сказав: якщо хтось не знає, то ця людина займається боксом, але на сьогодні - він член нашої команди. Ми його привітали. Він повністю працює за нашим розкладом. Для нас це приємно, адже не завжди такі великі спортсмени бувають у нас в команді. Скажу більше, таких спортсменів і не було. Він працює, він справжній спортсмен, він слухає, що каже тренер, він слухає підказки хлопців. Важко йому, чи легко? Мені здається, що він дуже хороший, дуже здоровий спортсмен тому він буде працювати, а ми постараємось віддавати йому передачі, які він не втрачатиме”, - розповів головний тренер “Полісся”.

Перший матч на турнірі Winter Cup 2022 “вовки” зіграють проти рівненського “Вереса”. Початок матчу 3 лютого о 19:00 за київським часом.

Партнери
ГЕНЕРАЛЬНИЙ / ЕКСКЛЮЗИВНИЙ
Медіапартнери