Кремінь
21.10.2020 | 14:30 | м. Житомир | Спартак Арена
06.10.2020

"Полісся" розписує безгольову нічию з лідером Першої ліги

На ОСК "Металіст" зійшлися команди, які в поточному сезоні ще не програвали: лідируючий "Металіст-1925", якому непросто дається початок сезону, і "Полісся", у якого фінансові проблеми. Кадрові дуелі, доля двох тренерів - Кривенцова і Шищенка - яких пов'язує донецький "Шахтар". Загалом, матч обіцяв бути цікавим!

І подивитися було на що - незважаючи на порожній стадіон у Харкові, "Металіст 1925" почав з атаки, яка завершилася неточним ударом Дерека. Скоро за справу взявся Калайтан, який отримав свій шанс під час відсутності травмованих Кравченка і Ямполя, але і його удар був неточним. Згадати варто і момент Шершня після невдалого виходу з воріт Маханькова. У "Полісся" ударів було не менше: згадати варто і постріл Повалія поруч зі штангою, і удар від Гавриленка, який на кутовий перевів Сидоренко.

Після перерви підопічні Шищенка заволоділи ініціативою і надовго притиснули харків'ян до воріт. Втім, комбінації не приносили ударів, а без ударів не буває голів. Так, непогано виглядав Ковальов, з ним же - Галенко, Повалій, Понєдєльнік. Але гольові моменти так і не виникали. А в обороні житомиряни грали бездоганно навіть без дискваліфікованого Бринька - єдиний раз, коли у другій 45-хвилинці можна щось згадати з атак, так це невдалий рейд Лукаса, який перервав Власюк і удар Аніха Чідери - тут на висоті був Маханьков. 0:0 - "Металіст 1925" і "Полісся" продовжують йти без втрат.

Man Of The Match: Андрій Ковальов (Полісся)

Віддамо належне Шищенку, який не міг на початку сезону розраховувати на Ковальова через травму. Однак поступово досвідчений хавбек повернувся в стрій і тепер становить серйозну конкуренцію в центрі поля. Диригував атакою і кілька разів виводив партнерів на хороші позиції для ударів - залишилося тільки попрацювати над реалізацією.

Металіст 1925 (Харків) - Полісся (Житомир) 0:0

5 тур Першої ліги, Харків, стадіон «Металіст», 19:25

Арбітр: Дмитро Бондаренко (Одеса)

Металіст 1925 (СТАРТ): Сидоренко, Жичиков, Шершень, Гошкодеря, Ченбай, Кольцов, Савін, Калайтан, Криськів, Лукас, Дерек.

Запасні: Коваленко М., Дьяков, Пець, Коваленко І., Дмитренко, Толочко, Холод, Савицький, Аніх Чідера.

Головний тренер - Валерій Кривенцов.

Полісся (СТАРТ): Маханьков, Жук, Швець, Прокопчук, Власюк, Гавриленко, Савошко, Ковальов, Понєдєльнік, Повалій, Галенко.

Запасні: Яшков, Шевченко, Тимошенко, Притиковський, Семчук, Трояновський, Галенко, Чернецький, Тарануха.