Полісся
Буковина
25.09.2022 | 15:00 | Житомир
17.09.2022

“Полісся” розійшлось безгольовою нічиєю з тернопільскою “Нивою”. Післяматчеві коментарі

17 вересня футбольний клуб “Полісся” зіграв внічию з ФК “Нива” (Т). Фінальний свисток арбітра зафіксував остаточний рахунок зустрічі 0:0.

“Ми очікували таку гру. Перед грою я акцентував увагу, що буде дуже багато боротьби. В першому таймі саме так і було, другий тайм поліпшилась наша гра. Непоганий контроль мяча, напруга велика була. Я хлопцям казав, що кожна гра в першу чергу - боротьба. Наш суперник дуже міцний, нам завжди в Тернополі було тяжко. В основному програвали, зараз - нічия. Чи задоволений я рахунком? Ну, трошки”, - сказав в післяматчевому коментарі головний тренер ФК “Полісся” Юрій Калітвінцев.

“Сьогодні команда з Тернополя показала дуже вольові якості, тому я вважаю, що ми не награли на перемогу. Треба забивати на один мяч більше, ніж команда суперника. Тому рахунок 0-0. Чи справедливо? Я вважаю, що так. Перший тайм показав, що вони дуже заряджені і десь грали за межами правил. І тільки рефері зміг трішки заспокоїти їх. І ми в другому таймі зібрались і показали, що ми не гірші. Просто ми не очікували з перших хвилин такої сильної боротьби. Команда оборонялась майже всім складом і в нас були моменти в другому таймі, але ми їх не використали. Сказати, що чогось бракувало? Бракувало голу, який ми не забили”, - сказав в післяматчеві коментарі Василь Грицук.

“Бойова гра. Так і в “Ниви” були моменти, і у нас були добрі момент, могли забивати. Ми граємо тільки на перемогу, але я думаю по сьогоднішній грі нічия - закономірний результат. В першому таймі трохи була рівна гра, навіть “Нива” мала трошки більше моментів, я вважаю, але в другому таймі ми вийшли, зібралися та показали добру гру. Було багато моментів, але чогось не вистачило. Не вистачило реалізації нам, але нічого. Будемо в наступних іграх забивати і перемагати. На кожного суперника налаштовуємось рівно та у нас тільки одна ціль - перемагати в кожній грі та займати перше місце”, - сказав Богдан Кушніренко.