Чайка
23.11.2019 | 13:00 | Житомир | "Спартак арена"
12.08.2019

«Полісся» розгромив столичний «Оболонь Бровар-2»

11 серпня, наша команда провела третій матч у чемпіонаті України з футболу серед команд Другої ліги сезону 2019/20 проти цьогорічного новачка змагань – ФК «Оболонь Бровар-2». Зустрілися команди у Новограді-Волинському на стадіоні «Авангард», де житомиряни розгромили пивоварів з рахунком 4:1 та одноосібно очолили турнірну таблицю у групі «А».

Цей матч охрестили центральним матчем туру, оскільки перед його початком обидва суперники не втрачали очок і у попередніх двох зустрічах здобули максимально можливі залікові пункти. Від самого старту поєдинку «жовто-зелена» команда почала грати першим номером: підопічні Анатолія Безсмертного більше контролювали м’яч і намагались створити небезпечні моменти поблизу воріт суперника. Втім, молоді гравці команди із Бучі впродовж більшої частини першого тайму дуже дисципліновано та злагоджено відбивали атаки житомирської команди.

Відкрити рахунок у зустрічі житомирянам вдалось на 42-й хвилині після серії стандартів біля штрафного майданчика «Оболоні-2». Після штрафного жовто-зелені заробили кутовий, виконувати який взявся вінгер житомирян Марат Даудов. На його подачу відгукнувся форвард «Полісся» Ярослав Галенко, і потужним ударом відправив м’яч в сітку воріт «пивоварів».

Після перерви вже на 5-й хвилині другого тайму номінальні господарі поля подвоїли свою перевагу. Головний арбітр зустрічі призначив пенальті у штрафному майданчику «Оболоні-2». Виконувати 11-метровий удар взявся капітан житомирян Євгеній Немтінов і зробив це більш ніж впевнено - 2:0.

Після другого пропущеного м’яча пивовари стали більше думати про атаку, що дозволило знайти гравцям «Полісся» вільні зони поблизу воріт суперника. В результаті дубль на свій рахунок записав Марат Даудов, який цілком справедливо може претендувати на звання героя матчу. Спочатку він замкнув прострільну передачу від Немтінова, а потім був першим на добиванні після удару Галенка, який влучив в штангу.

«Пивовари» змогли забити гол престижу на 74 хвилині. Максим Потопальський після скидки від партнера сильно і точно пробив у дальній кут воріт.

Фінальний свисток арбітра зафіксував впевнену перемогу житомирського «Полісся» - 4:1.

«Полісся» (Житомир) – «Оболонь Бровар-2» (Буча) – 4:1

«Полісся»: Мозіль, Бринько, Адаменко, Притиковський, Мосіюк, Боровець, Терзі, Даудов, Семчук, Немтінов, Галенко.

Головний тренер: Анатолій Безсмертний.

«Оболонь Бровар-2»: Тюрін, Потопальський, Глошардін, Чобанов, Степаненко, Кузьменков, Островський, Покойовий, Касімов, Прокопенко, Пучковський.

Головний тренер: Олег Мазуренко.

Голи: Галенко (42), Немтінов (50) з пен., Даудов (56, 64) – Потопальський (74).

Попередження: Бринько (61) –Покойовий (41), Островський (80), Глошардін (81).

Друга ліга / 3-й тур. Новоград-Волинський, стадіон «Авангард». 11 серпня 2019.

За матерілами: Спортивний Житомир