Наступна гра
Верес
Полісся
19.03.2021
02.03.2018

"Полісся" і "Нива-В" не виявили сильнішого у спарингу

У п'ятницю команда ФК "Полісся" завершила черговий тренувальний збір спарингом із СФК "Нива-В". У товариській зустрічі, що відбулася у с. Щасливе (Київська обл.), команди не виявили сильнішого.

- Фактично завершили перегляд потенційних гравців. Команда одержить декілька днів відпочинку, а потім їдемо у Полтавську область на збір, зараз домовляємося про спаринги, - прокоментував головний тренер "Полісся" Олександр Призетко.

- У першому таймі матчу була приблизно рівна гра. В другому таймі більше атакував суперник. Адже за рахунку 0:1 житомиряни намагалися відновити статус-кво. Ця тренувальна гра надала нам чергову порцію важливої інформації. ФК "Полісся" суттєво змінився під час цієї зими – після того, як ми грали з ним попередній раз. Це фактично інша, потужна команда. Цікаво було порівняти наш потенціал на фоні серйозного опонента, - наводить прес-служба "Ниви-В" слова головного тренера Дениса Колчина.


Контрольний матч

ФК "Полісся" - СФК "Нива-В" - 1:1 (0:1).

02.03.2018 р., с.Щасливе, Київська обл.

Голи: Жовтюк - гравець на перегляді.

"Полісся": Воротар на перегляді - Алєксанов (гравець на перегляді), Гурський, Жовтюк, Задерецький, Вечтомов, Бовтрук (Коровіков), Малєй (гравець на перегляді), Меркушов, гравець на перегляді (Олексієнко), Шаврін.

Фото

Партнери
Медіапартнери