Наступна гра
Полісся
Карпати
07.10.2022 | 15:00 | Житомир
18.01.2022

Пилип Будківський: “Буду ставити максимальну задачу - забивати у кожному матчі”

Нападник ФК “Полісся” Пилип Будківський поділився своїми першими враженнями від роботи в команді та очікуваннями від виступів за “вовків”. Футболіст розповів, що найбільше йому сподобалось в “Поліссі” - це бажання керівництва клубу побудувати серйозну та боєздатну команду.

“В принципі все добре. Я засумував вже за футболом і потрапив в ту команду, де багатьох хлопців знаю. Приємно знаходитись тут і адаптація проходить значно швидше. Тут президент з великими амбіціями, він будує великий проєкт. Є амбіції вийти в Прем’єр-лігу і хочеться, звісно, допомогти команді. Для цього я прийшов і дай бог, щоб в нас це вийшло. З Владом Огірею і з Андрієм Гітченком спілкувались здзвонювались. Вони говорили, що тут все добре, якщо буде пропозиція то можна сміливо погоджуватись”, - розповів Пилип Будківський.

На думку форварда, весняна частина Чемпіонату І ліги буде складною, але, за умови докладання максимуму зусиль, ситуацію можна виправити.

“Турнірна таблиця важка, але не сильно. Є два матчі в запасі. Якщо ми зіграємо їх результативно, правильно і позитивно, то, думаю, ми в турнірці піднімемось і будуть у нас шанси потрапити в стикові матчі”, - розповідає Будківський.

За словами Пилипа Будківського, він готовий до здорової конкуренції за місце в основному складі.

“Конкуренція в кожній команді є, куди б ти не прийшов. Є один, два, три, чотири нападники, тому це нормально. Є спілкування, всі одне з одним говорять. Це ж командний вид спорту. Хтось грає, хтось - ні, хтось може бути сильнішим. Одне одного лише підтримувати потрібно і виходити на футбольне поле в позитивному настрої”, - каже нападник “вовків”.

У “Поліссі” Пилип Будківський хоче лише одного - забивати якомога більше.

“Перед собою я буду ставити максимальну задачу - забивати у кожному матчі. Якщо я буду забивати в кожному матчі, то й позитивний результат буде”, - розповів Пилип Будківський.

Фото

Партнери
ГЕНЕРАЛЬНИЙ / ЕКСКЛЮЗИВНИЙ
Медіапартнери