26.10.2018

Перемога у Калуші!

Сьогодні, 26 жовтня, у рамках 15-го туру Другої ліги з футболу, «Полісся» зустрівся з лідером групи «Калушем» і наша команда змогла перемогти суперника з мінімальним рахунком – 0:1.

Ще з початку зустрічі обидві команди задали високий темп гри і почали обмінюватися позиційними атаками на ворота обох голкіперів.

Перший небезпечний момент біля воріт гостей створив Танчин на 28-й хвилині матчу. Вривався він у володіння Литвиненка і лівою ногою пробивав під перекладину воріт, але досвідчений голкіпер житомирян зумів «витягнути» цей м’яч і переправити його за лицьову лінію.

На 39-й хвилині мали можливість відповісти гості. Лівим флангом увірвався у карний майданчик Захаревич, прострілювавши в бік воріт, але на удар ніхто не відгукнувся, лише Шаврін після рекошету міг розстрілювати кіпера калушан, та м’яч зрізався з ноги нападника і пролетів вище воріт.

Під завісу першого тайму, на 45-й хвилині матчу, знову ж таки, Шаврін мав чудову можливість відкрити рахунок у матчі. З подачі Поручинського, майже, впритул пробивав у ворота Герича, але останній зреагував на удар і врятував свою команду від пропущеного м’яча.

По перерві, «жовто-зелені» посилили пресинг на суперника і вже у першій п’ятихвилинці побудували небезпечну атаку, яка завершилась майстерним ударом від Семчука по воротах Герича, який зумів відразу зафіксувати м’яч у руках.

Не довелося довго очікувати відповіді від господарів. На 57-й хвилині матчу Матвіїв пробивав по воротах Литвиненка, але тут вже захисники «Полісся» відчайдушно кинулися під удар і заблокували його.

72-та хвилина матчу стала щасливою для гостей. Шаврін, після подачі Поручинського, в один дотик відправляє м’яч у сітку воріт Герича відкривши рахунок у цій зустрічі – 0:1.

Після забитого, «Полісся» опустилися у захист, а «Калуш» намагався зрівняти рахунок у цій зустрічі. Не вдалося господарям поля пробити міцний захист «жовто-зелених» і фінальний свисток арбітра фіксує мінімальну перемогу житомирян – 0:1.

«Полісся»: Литвиненко, Чередніченко, Іванов, Ходуля, Поручинський (Кузнєцов, 80), Захаревич (Дячук, 90+3), Сокуренко, Недоля (Демчик, 89), Шаврін, Галенков (Суханов, 70), Скепський (Семчук, 12).

Запасні: Мозіль, Баранов, Шишигін.

Головний тренер: Анатолій Безсмертний.

«Калуш»: Герич, Николишин (Генега, 82), Олевич, Кохман, Книш, Заваляк, Кучеров, Скакун (Андрусенко, 85), Танчин (Драган, 86), Матушевський, Голубка (Матвіїв, 56).

Запасні: Кузів, Мись, Дедух, Гончар, Денега, Ілюк.

Головний тренер: Василь Малик.

Арбітр: Задиран С. С. (Київська обл.).

Асистенти арбітра: Вдовіна О. В. (Львів), Грушко С. А. (Київська обл.).

Четвертий арбітр: Липко М. М. (Івано-Франківськ).

Спостерігач арбітражу: Антимійчук В. А. (Чернівці).