13.09.2022

Олександр Усик: В УПЛ я ще не грав, я думаю хлопці дадуть мені у другому таймі сім хвилин

Олександр Усик вже кілька років слідкує та вболіває за житомирське “Полісся”. Про це чемпіон світу з боксу розповів під час зустрічі з вболівальниками після матчу 3-го туру І ліги ФК “Полісся” - ФК “Маріуполь”.

“Я почав підтримувати “Полісся” ще з того моменту, коли вперше приїжджав на ігри і Геннадій Владиславович став власником клубу. Кілька днів тому ми обідали з ним і він тоді сказав: “Хлопці вперше за 10 місяців гратимуть офіційний матч вдома. Поїдеш?”. Я сказав: “Звичайно”. Навіть трошки змінив свої справи, щоб приїхати”, - розповів журналістам Олександр Усик.

Гра “вовків” трохи змусила понервуватись вболівальників. Не став винятком і Олександр.

“Звісно, я переживав. Гра була напруженою. Для хлопців вона теж була напруженою. Я то знаю, що відбувається, коли я в ринзі, чи на полі. Це трошки схоже. Думаю, що хлопці були дуже раді грати вдома, але трохи переживали. Але все склалось, слава Богу - є перемога. Йдемо далі, все нормально”, - сказав чемпіон світу.

Цілком можливо, що вже в наступному сезоні Олександр Усик може вийти на поле в якості нападника “жовто-зелених”.

“Вони мене вже взяли, я вже в команді. Я не збираюсь переходити у великий футбол, я вже у великому футболі. В мене займається син і я дуже люблю цю гру, займався. То мені й не треба переходити у великий футбол, я вже там. А зараз, коли ми вийдемо в УПЛ - в УПЛ я ще не грав. Я думаю, пацанчікі дадуть мені 7 хвилин зіграти”, - розповів Олександр Усик.

ГЕНЕРАЛЬНИЙ / ЕКСКЛЮЗИВНИЙ