27.12.2017

Олександр Призетко - головний тренер ФК Полісся

Нового головним тренером ФК «Полісся» став Олександр Призетко. Підписання контракту з клубом відбулося в середу, 27 грудня, в прес-центрі Житомирської ОДА.

Основні завдання нового тренера озвучив голова облдержадміністрації Ігор Гундич та міський голова Сергій Сухомлин.

«Олександр – це боєць. Це я бачу через його характер, стиль гри команди, в якій раніше був тренером. А нам в команду треба такі бійці, які показуватимуть гарний результат. Тому поспілкувавшись із Олександром Призетком, ми прийняли рішення «не ходити далеко». У нього гарний послужний список як футболіста та тренера. Тому переговори пройшли швидко – у 2 раунди. Заключаємо контракт з новим тренером саме перед Новим роком, адже розумію, що з 20 січня вже потрібно збирати команду: 11 гравців є, з яких 4 нові. Підбирати інших гравців у команду Олександр буде самостійно. Але задача для нового тренера залишається незмінною – вихід ФК «Полісся» у Перші лігу за підсумками 2018-2019 років», – зазначив Ігор Гундич, представляючи нового тренера житомирської команди.

Після підписання контракту з директором ФК «Полісся» Віталієм Лясковським, вже офіційний тренер клубу Олександр Призетко наголосив, що докладе максимум зусиль для успішного результату і виведе ФК «Полісся» у Першу лігу: «Для мене головне – це робота. Задачі я почув і вони будуть виконуватись. Те, що ми задумали – вихід в Першу лігу, всі разом обов’язково зробимо».

Довідково: 46-річний Олександр Призетко – колишній український футболіст, який грав на позиції півзахисника та нападника. Захищав збірну України. Дворазовий чемпіон України (1993/1994,1994/1995), фіналіст Кубка України (1992).

На початку клубної діяльності грав у «Металісті», харківському «Маяку». В 1993 році його запросили до київського «Динамо». Грав у Києві до 1995 року, став дворазовим чемпіоном України. У Лізі чемпіонів провів шість матчів у сезоні 1994 року.

Свою тренерську кар'єру Олександр Призетко розпочав в 2011 році.

З 2015 року працював тренером у структурі «Металіста». З початку сезону 2015/2016 — старший тренер молодіжного складу команди. У квітні 2016 року був призначений виконувачем обов'язків головного тренера клубу на останні чотири матчі сезону.

З 2016 по 26 вересня 2017 очолював футбольний клуб «Металіст 1925», який вивів із аматорів до другої ліги, де на час відставки команда посідала перше місто у групі.

Партнери
Медіапартнери