08.07.2020

Олег Мозіль, Максим Боровець та Олександр Ковпак залишили ФК "Полісся"

Перші кадрові зміни у складі ФК "Полісся" торкнулися одразу трьох ігрових позицій.

1 червня закінчився контракт основного воротаря команди - Олега Мозіля, який впродовж двох сезонів захищав ворота "Полісся" й зіграв 33 матчі. Сторони вирішили не продовжувати угоду.

Обопільна відмова від пролонгації трудової угоди була і у випадку з півзахисником Максимом Боровцем. За півтора сезони, які Максим Боровець провів у Житомирі, півзахисник зіграв 29 матчів, у яких відзначився двома голами (обидва у ворота Калуша). По завершені сезону 2019/2020 контракт Максима Боровця з "поліськими вовками" закінчився, сторони вирішили не продовжувати його дію.

Пандемія коронавірусної інфекції COVID-19 сплутала всі карти наддосвідченому нападнику Олександру Ковпаку, чий бомбардирський хист в офіційних матчах так і не змогли оцінити вибагливі житомирські вболівальники. Опісля дострокового завершення сезону у Другій лізі, сторони вирішили не продовжувати співпрацю.

Дякуємо хлопцям за професіоналізм, вклад у розвиток клубу та бажаємо успіхів у подальшій кар'єрі. До зустрічі на футбольних полях нашої країни!

Партнери
ГЕНЕРАЛЬНИЙ / ЕКСКЛЮЗИВНИЙ
Медіапартнери