Наступна гра
Полісся
Карпати
08.10.2022 | 16:00 | Житомир
03.12.2018

Олег Міщенко залишив розташування команди

Розташування нашої команди залишив нападник Олег Міщенко.

Нагадаємо, що раніше Олег мав досвід виступів у складі алчевської «Сталі», донецького «Металурга», який на той час був одним з представників Прем’єр-ліги України, згодом перейшов до першолігової «Говерли», яка, також, вийшла до Прем’єр-ліги, а вже після підписав контракт з полтавською «Ворсклою».

Викликався до юнацьких збірних команд України різних вікових категорій. Дебютував у формі збірної 12 серпня 2004 року у грі збірної України U-15 проти болгарських однолітків. Остання гра — матч у складі юнацької збірної України U-19 проти італійської збірної. Усього за юнацькі збірні відіграв у 43 матчах, відзначився 8 забитими голами.

До “Полісся” Олег приєднався у серпні 2018 року. Саме Міщенко в останньому матчі Другої ліги, літньо-осінньої частини сезону 2018/19 рр., проти борщагівської «Чайки» забив переможний м’яч і приніс команді перемогу, а разом з тим і лідерство у групі "А".

30 листопада, за обопільною згодою сторін, контракт між клубом та футболістом було достроково розірвано.

Футбольний клуб "Полісся" дякує Олегу за роботу та час проведений в команді, і бажає успіхів у подальшій професійній кар'єрі!

Фото

Партнери
ГЕНЕРАЛЬНИЙ / ЕКСКЛЮЗИВНИЙ
Медіапартнери